Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes típus = homoszexuális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes típus = homoszexuális?

Figyelt kérdés

A nők sokszor romantikus pasira vágynak, de aki egy picit is romantikus, azt a komplett társadalom búzának bélyegzi. Warum??? Aki teljes szívvel odavan a nőkért, arról miért gondolja majd mindenki, hogy a férfiakért van oda? Imádom a nőket, tehát a férfiakat szeretem - ez a jelenkor logikai vonala... Miért? Miért búzás az a pasi, aki virágot visz a szerelmének, meg verset ír hozzá?


Közben ismerek néhány valóban meleg férfit, aki férfiasabban viselkedik, mint sok arcos harcos. Tehát aki él hal a nőkért, az a férfiakért van oda, aki pedig a férfiakat szereti, az a nőket? Ööööööööö...



2017. febr. 11. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

"A nők sokszor romantikus pasira vágynak"

A hét vicce. Semmi sem taszítja a nőket annyira, mint a romantika. Romantikus férfiként eláshatod magad.

2017. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem sok konkret dolgot irtal, mi a gond. En nem vagyok oda a versekert, foleg nem a szerelmes versekert, az elmelkedosebb verseket szeretem egyedul, es altalaban az ilyen onjelolt koltok nem is irnak valami mestermuvet... :D A szandekot mondjuk ertekelnem, csak meghatodni meg ilyenek nem tudnek rajta. Viragot kapni viszont szeretek, nem gondoltam meg soha, amikor kaptam, hogy ez buzas lenne.

Egyebkent meg nem mindegy, kit halmozol el romantikaval, mert mondjuk ha meg maximum rovid ideje ismered a masikat es nem is beszeltetek sokat, akkor nem biztos, hogy a vers meg a virag a jo nyitolepes :D De randizos idoszakban par randi utan mar alap, hogy valamennyire romantikus legyen a masik.

2017. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es , szerintem ez fasság , igaz hogy elvagyunk anyagiasodva , és társkeresőn férfi 200-ra ir rá és viszzafele havi 1 látogató csak ha nem mecivel villogsz.


Nők meg 1 óra alatt 300 üzenetet kap

teszteltem...


kevés lány szereti , de ők nem hétköznapiak , nehéz rátalálni , de létezik :)

2017. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cinnamon Tea értettem második hozzászólásnak.

Ha tul dicsért pi_a vagy aki szép , az nem értékeli a kedvességet.

de tolja a facebook fotokat 1000-el XD

2017. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb verset,romantikus dolgot férfiak írják..ez már eleve gyanús,nem gondolod?én ugy gondolom sok férfi hiszi azt hogy a nők olyanok mint s filmekben..álmodozó,romantkus lelkek..nos,a világ nem ilyen.az egyszerűség kedvéért százalékokban fejezem ki magam:90℅:pénz kell nekik,és/vagy hogy jól...ki legyenek elégítve..ha ebből hiányzik valami,megkapja máshol..ha ez megvan,irhatsz verseket,ezek nélkül lebúzáznak..stb..10℅:az már hasonlít a verseid céljához,őket kell megtalálnod.magyarul te az első 90℅nak címeztél eddig..nincs veled baj.csak változott a világ,az értékek..de biztos vagyok benne hogy van nő aki vevő a stílusodra!
2017. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Az én párom is voltaképpen romantikus a maga nemében. Szoktunk is romantikázni,de csak akkor,ha megvan az ideje! Túl sokat nem lehet,mert az már kellemetlen. Szeretem a romantikát,és az olyan fiúkat akik művelik,de ne legyen azért benne túlzás! Ha egy férfi minden másodpercben a romantikázást űzi az már átmegy nyálasba. Itt nem magával a romantikával van baj,hanem azzal,hogy milye mértékben van jelen egy emberben. Azt veszem észre,hogy a páromban pont számonra optimális. Ígyhát,a dolog nyitja a mértékletesség!
2017. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez elég gyerekes gondolkodás, aki szerint az érzelmes férfi meleg, annak az idegeivel vannak bajok.
2017. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!