Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan nő akinek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nő akinek sok kapcsolata volt, és nem egy hűséges típus megváltozhat ha igazán szerelmes? Ő 29 Én 36

Figyelt kérdés
Elképesztően gyönyörű, nem biztos, hogy lesz még ilyen.

2016. szept. 17. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen nem változik meg soha. Ne reménykedj.
2016. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Persze, en is ilyen voltam tinikent eltem az eletet, rengeteg dolgot kiprobaltam, pasik ilyesmi aztan meglatalam a jelenlegi kapcsolatot es boldog monogam kapcsolatban elunk 8 eve.


A leggobb embernek vannak orult korszakai, raadasul sosem lehet tudni h miert csinalta, sot, sztem tokmindegy. A mult az a mult, ennyi idosen nem kene ilyesmivel foglalkoznod, ez egy periodus volt, a multja resze es ennyi.


Nem a mult hatarozza meg a jovot es a peldammal nem vagyok egyedul.

2016. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Nos nem! Tudjuk régi mondás, hogy k.rvából lesz a legjobb feleség, de ez nem igazán állja meg a helyét. Aki ilyen beállítottságú, az ilyen is marad, míg nedvesedik... :)


30/F

2016. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

nem az az igazi kérdés, hogy megváltozhat-e, hanem hogy akarja-e igazán és hogy mire is vágyik valójában és mit hajlandó megtenni érte.


ha valaki tudja, hogy változnia kell és eléggé akarja a változást, akkor képes lehet megváltozni. helyzettől és személyiségtől függően nehéz lehet, de sikerülhet.


viszont, ha valaki valahogyan éli az életét, abban jól érzi magát, vagy legalábbis nem érzi igazán gondnak azt, ahogyan éli az életét, akkor ő valószínűleg nem is akar nagyon változtatni rajta és még ha esetleg akarja is a változást, könnyen lehet, hogy nem lesz elég elszánt, hogy el is érje azt.


ha csak te akarod ezt a változást, akkor viszont ne is reménykedj benne, mert csak hiú ábrándokat kergetsz. a saját akarata ellenére nem tudsz megváltoztatni egy nagyon mást akaró, máshogyan érző, máshogyan élő embert. pláne tartós változást nem tudsz elérni úgy, hogy ő nem akarja és egy ilyen kapcsolat nem is működőképes.


a külső egyébként sem minden. a belső egy kapcsolatban sokkal többet számít.

2016. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Az én tapasztalatom, vannak nyugodt korszakok, de bármelyik pillanatban újra kezdi. A barátom is elhitte. Volt nagy szerelem, lett két aranyos kislány és csaj egyszer csak lelépett, minden előjel nélkül. Aki már végig fagyizta a fél város farkincáját, annak, előbb-utóbb hiányozni fog a változatosság.
2016. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja soha nem volt szerelmes de én más vagyok, bennem megtalált valamit amit mindig is keresett. Szerintem ez biztató.
2016. szept. 17. 14:11
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanebben a cipőben járok,mint te lassan 2 éve és kezdek megőrülni mert nagyon féltékeny vagyok. 28f
2016. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg parszor es vege
2016. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az persze zavar, hogy mindig csetel másokkal és nem sűrűn ér rá mert fontos neki a haveri kör. Én nem akarom behatárolni. Elköteleződésen nem gondolkodik úgy veszem észre.
2016. szept. 17. 14:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja soha nem volt szerelmes de én más vagyok, bennem megtalált valamit amit mindig is keresett. Szerintem ez biztató."


Valószínű minden 2. pasinak ezt mondja.

2016. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!