Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a legjobb baratnomne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb baratnomnek, hogy az apja szeretoje vagyok?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, es egyik jo baratnom apjaval van viszonyom. O 44 eves. Es lehet, a baratnom gyanakszik,de szerintem csak bekepzelem. Kicsit felek, mert az anyukajaval is joban vagyok, de ezek utan, ha kiderulne a viszony, nem igy lenne. De necces qz egesz, mert a ferfi buszsofor es mindenkinek feltunt, hogy velem sokkal kedvesebb, amikor vele utazok es le szoktam melle ulni, mert ugye megker es ut kozben beszelgetunk. Mit tegyek? Olyan jo vele a szex.

2017. febr. 11. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Kamu, de ha mégsem: Ha azt akarod, hogy a csajszi és az anyja is megtépjen, hát hajrá! :) amúgy nagy valószínűséggel a csávónak te nem jelentesz semmi komolyat, csak a fiatal hús ugyebár :) Az meg elég beteg, hogy a csávó a lányával egykorú csajszira gerjed..
2017. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Dehogy mond el! Ez a helyzet neked természetes, örülsz neki, jól érzed magad. De az emberek egy része szerint szörnyűséget csinálsz! A barátnőd rettegni fog, hogy szétmegy a családja emiatt. Gyűlölni fog.


Egyáltalán nem megszokott amit csináltok, nem biztos, hogy jó, de az sem biztos hogy rossz. Nekem volt 15 éves korkülönbséggel kapcsolatom, nagyon jól jött ki belőle a lány, sínre került az élete. De tudok olyanról is aki nagyon rosszul. Erre a kérdésre valószínűleg sok csúnya beszólást fogsz kapni, főleg a szeretődet fogják szidni, ezeket ne vedd szó szerint, egyik válaszoló sem a pszichológia doktora, de látni fogod mekkora indulatokat kavar egyes emberekben.


Még nagyon fiatal vagy, ezt most nem látod, de az igazság, hogy nem a 18. születésnapján lesz valaki egy pillanat alatt gyerekből felnőtt. Jobb lesz ha minden ilyesmit megbeszélsz a szeretőddel.

2017. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
83%
Tuti kamu :)
2017. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
Ne mond el, nem érdemes az igazság zászlaja alatt ember életeket szétk*rni bele értve a sajátodat. Jobb a tudatlanság ebben a helyzetben. De vigyázz, mert könnyen megégetheted magad. Jobb lenne felhagyni ezzel, mielőtt lebuksz.
2017. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Kamu. Ráadásul elég béna..
2017. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu, szerintetek kitalalnek ilyet?! Felek, hogy lebukunk, vagy esetleg valami gaz lesz.. Mert engedem neki koton nelkul, bizom benne annyira, hogy idoben kihuzza, de azert na..
2017. febr. 11. 16:50
 7/13 A kérdező kommentje:
De bocsanat, az nem volt egyertelmu, hogy a szulok el vannak valva, de igy is veszelyes azert...
2017. febr. 11. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem felesleges tovább erőlködnöd, fogadd el, még ahhoz is béna vagy, hogy jó kamukérdést írj ki..
2017. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Tízedszerre feltett,olcsó kamukérdés.Azt akarod bizonygatni magadnak,hogy 44 éves évesen is lehet 18 éves csajod.Azért írtad oda hogy buszsofőr vagy,hogy nehogy azt mondjuk,hogy a pénzed miatt van veled,mert amúgy nincs jelentőse a foglalkozásnak. És az utolsó mondatból üvölt az önfényezés"Olyan jó vele a szex".Ilyet egy lány nem írna,mivel ennek sincs jelentősége a kérdés szempontjából.Nagyon szánalmas,hogy lánynak kiadva magad hazudozol itt.És még azt is átlátszóan csinálod.
2017. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
45%
Szia kedves kerdezo! Ne aggodj,en hiszek neked,mivel velem is ez van,annyi kulonbseggel,hogy az en legjobb baratnom rajott. Ott hagytam az apja hazaban a kontosom(a szulei elvaltak,NEM MIATTAM!) es nem tudtuk kimagyarazni.Hiszitek vagy sem,azota dupla randizunk a baratnommel es az o baratjaval! Ha szabad szellemu es nyitott a baratnod mindenkepp vallaljatok fel,a mi baratsagunknak csak jot tett,es az apjaval is tobb idot tud igy eltolteni. Akarhogyis a baratsagotok szetmehet a hazudozas miatt is.Idozits jol,sok sikert kivanok! Majd ertesits! :)
2017. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!