Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ugy gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ugy gondolom, hogy a legjobb baratnomnek az a srac tetszik nekem ugy, hogy neki van baratja?

Figyelt kérdés
A baratnomnek ugy lett a pasija,hogy eloszor nekem mar nagyonvreg tetszett a srac.Aztan nyaron(amikor meg nem jottek ossze)irtam neki.Egesz nyarat vegig chateltuk es ugy ereztem nagyon kozel vagyunk mar egymashoz.Aztan meg a baratnom bejelentette hogy neki is o tetszik :(( aztan a legrosszabb akkor jott amikor irt a sracnak egy smst amiben leirta az erzeseit.Igy jottek ossze.Negy honapon keresztul szinte csak sirtam amikor meglattam oket egyutt......aztan nem reg ugy egy honapja egy srac megtetszett.Nagyon aranyos velem mar egy csomoszor megvigasztalt.Csomoszor irta hogy nagyon szep vagyok meg csinos....viszont mindig hozza irta azt hogy nem jovok be neki :((....nem tudom irjak-e neki vagy beszelgessek vele?Tenyleg en ot nagyon megszerettem pedig regebben meg nem annyira kedveltem....most meg...

2015. jan. 19. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
mond meg neki, én vagyok a Jani te csak cuppantsd a másik srácot ő az enyém!
2015. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D ertelmesebb valaszt vartam de koszi ez is megteszi :p
2015. jan. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!