Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt szegényebb vagy gazdagabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt szegényebb vagy gazdagabb párotok, zavaró volt az életszínvonali különbség?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
nekem csak szegenyebb bnom volt..mind az 5. 34f
2017. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igazából nem zavart mert egyik sem tartott el. Bár a gazdagabbnál kicsit idegesített a fene nagy költekezès olyan dolgokra amire nincs is szüksége.a pénz és a kocsi nem minden.
2017. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%

Nekem volt egy pasim aki szegenyebb volt nalunk.Mit ne mondjak,soha tobbet ilyet...

Sokszor ha eppen veszekedni volt kedve,felhozta a csaladom anyagi helyzetet.

Meg amugy is eleg ciki volt,hogy en etettem,itattam,sot sokszor en lattam el ruhakkal stb.Igazabol ezek miatt (is) a szememben megszunt ferfikent letezni.

Pont olyan volt,mintha lenne egy kisfiam.

Szerencsere azota megtalalta a hozza illo putris baratnojet.

2017. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Volt, és zavaró is volt.


Engem egyáltalán nem érdekelt az anyagi helyzete (19 éves voltam akkor, miért érdekelt volna?), de a beszélgetéseink jó 80%-ban arról szóltak, hogy mennyire nehéz megélni manapság, milyen sokba kerül ez-az-amaz, mennyire nincs soha semmire pénze, én milyen sokba vagyok neki (de azt már nem engedte, hogy esetleg magamnak finanszírozzam a dolgokat, mert ő A FÉRFI), ésatöbbiésatöbbi olyan téma, ami aztán nagyon érdekel egy 19 éves, egyetemista lányt. EZ volt a zavaró, nem az életszínvonal különbsége, amiből természetesen egyébként semmi sem tűnt fel, mert magához sosem vitt, egyébként meg a szabadban nyáron a multimilliomos is ugyanúgy izzad, mint a csóró kőműves (minthogy az illető pasi kőműves volt).

2017. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Mindket exem es a jelenlegi parom is szegenyebb csaladi hatterrel rendelkeznek, mint en. Az elso eseteben nagyon zavaro volt, a masodiknal kozepesen, a jelenleginel egyaltalan nem. Mivel a ket exem nem voltak nagy koltekezosek, ugyan oriasi problemak nem voltak belole, de azert eleg zavaro volt, hogyha felhoztam egy olcsobb! nyaralast, akkor nekik az is draga, meg minek erre kolteni, stb.

A jelenlegi parom se keres felmilliot, de neki semmi lelki traumat nem okoz felrerakni es kiadni akarmennyi penzt arra, amire epp szeretne.

2017. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nos nálam az a helyzet, hogy ismerkedem egy olyan lánnyal, aki kb 100 ezerrel keres többet, mint én. Elég jól kijövünk egymással és úgy érzem, hogy lesz ebből valami. Elég jó munkája van és van esély, hogy idővel még többet fog keresni, nekem nincs túl jó fizető állásom, de élvezem, mert nyugis.

Engem ez nem zavarna, mert szerintem a mai világban egyenjogúság van és szerintem az a legjobb, ha idővel közös kasszán leszünk, viszont jó kérdés, hogy így is megtud e engem szeretni.

2017. febr. 13. 17:38
 7/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Volt ilyen is, olyan is, de nem volt zavaró egyik sem.
2017. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De miért akarnál közös kasszát? Mármint úgy értem, én sem akarok, de nálam mindenki többet keres. De az olyan rossz, mikor azt a semmi kis pénzt is közösbe kell tenni.
2017. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Megszerethet, csak a kérdés őt ez az egész mennyire zavarja?
2017. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag voltam, szegény párjaim voltak és nem zavart. Most nincs párom, szegény is vagyok és nem zavar ez se :D

30/f

2017. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!