Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem, de nem szerelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem, de nem szerelemből, ér annyit?

Figyelt kérdés

4 hónapja ismertem meg a páromat. Hevesen indult az egész, első találkozás után még aznap este újabb randi keveredett, nála egy film keretében. Gyorsan levett a lábamról, az állandó figyelmessége, hogy szinte 2 naponta találkoztunk és ahogy izzott köztünk a levegő, szinte én is biztos voltam abban, hogy szeret. Második hónapban volt egy kis vitánk, tudni akarta, hogy merre megy a kapcsolatunk, hogy játszok e vele vagy komoly, mert nem jó ha kezd belém szeretni. Nagyon örültem, hogy megnyílt előttem, de a suli és munka miatt csak arra tudtam koncentrálni és arra kértem, hogy ne siessük el, olyan jó minden. Ne címkézzük fel jelzőkkel ami köztünk van. Talán ott rontottam el….3. hónapban elkezdtem érzelgősködni, én nyíltam meg előtte, szerelmet vallottam, de azt mondta, hogy ő vele van a baj, nem tud szerelmes lenni belém.


Nem történt semmi negatív addig köztünk, amíg ez el nem mondta. A veszekedés után 2. nap már rámírt és minden folytatódott, mint azelőtt…. A 4-ik hónapnál járunk és nem tudom mi van. A legjobbat adjuk egymásnak, szinte építjük, semmi negativitás, boldog vagyok. Állandóan képeket csinál rólam (tele van a telója velem), csókot ad amikor azt hiszi alszom, minden hétvégét együtt töltünk, sokat csavargunk és a hétvégéket is velem tervezi és ha adódik bármi számíthatok rá. Sosem utasít el engem ha átakarok menni. Kissé féltékeny, már-már viccesen.5 éve nem volt komoly kapcsolata, de annál több futó. Azt mondja én vagyok az első régóta, akivel jól érzi magát. Szerintetek bosszúból nem mondja az érzéseit, vagy tényleg csak jól érzi velem magát?



2017. febr. 13. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha minden oké és jó, akkor szerintem ez így oké
2017. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem sokan ott rontják el(Köztük én is)hogy túlgondolják a dolgokat még az apróságokat is.Átmegy féltékenységbe vagy valami másba ami lehet hogy valójában nincs is.Szerintem csak hagyd hogy történjenek a dolgok ahogy Te is írtad..ha most is úgy érzed hogy jó minden akkor ne kattogj rajta hogy vajon ő mit érezhet...Ha egyszer szerelmet vallott akkor az mögött van valami.Lehet higy most nem mer annyira nyitni feléd de majd túlteszi magát rajta.:) egyébként nagyon aranyosak vagytok a leírtak alapján irigylem hogy ti Ennyit tudtok találkozni...sajnos mi a párommal csak Hetente egyszer😢
2017. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy nem szerelmes beléd,ő mondta? Te most lány vagy és pasidról írsz? A leírtak alapján szerintem kimutatja a szeretetét irántad,lehet nem olyan érzelgősen,aminek oka hogy ő nem ilyen,de az is könnyen megeshet,hogy 4 hónapja vagytok együtt és még idő kell annak hogy ilyen téren megnyíljon,vagy kicsit félszeg.
2017. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát veled, biztos pont vahy az életében, amit nehezen enged el... amíg nincs nálad jobb. Ha lángolni akar, akkor fog, és nem veled :/
2017. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfi nem a szavak embere, hanem a tetteké. Nem véletlenül anyanyelv az anyanyelv. A nők beszédkészsége ugyanis evolúciós okokból sokkal fejlettebb, mint a miénk.
2017. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!