Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhivott egy pasi moziba, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivott egy pasi moziba, a parom akit en annak gondoltam csak annyit mondott h nem tud erre mit mondani, most akkor minden csak hazugsag volt?

Figyelt kérdés
Amolyan baratsag volt extrakkal de az utobbi honapokban szorosabb lett,olyan mint egy tenyleges igazi kapcsolat,en annak is kezeltem ezert is borultam ki es kuldtem el a masik fiut aki elhivott.es mondtam baratomnak h en nem tudnek massal elmenni sehova aki pasi es nagyon kibuktam.erre o csak annyit mondott h nem tud erre mit mondani:( mondtam neki h vegulis a semmi is valami es h ezek utan ehhez tartom magam.erre azt mondta h nem igazan ert most engem
2017. jan. 8. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Te csak b😃szni jársz össze a sráccal.Ennyit is tegyél bele.Ő nem érdekli hogy te mit érzel.Dobd ki és legyen egy normális kapcsolatod....
2017. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kavargattam néhány hónapja egy sráccal, mi csak a csókig jutottunk el, mert nem akartam elsietni semmit. Direkt megbeszéltük az elején, hogy együtt vagyunk-e vagy csak egy fellángolás-e az egész, akarunk folytatást vagy felejtsük el. Akartunk, alig vártam a következő randinkat...ami sose jött el. Konkrétan egy egyetemre járunk és hetente egyszer találkoztunk a közös óránkon. Utána volt csók és olyan szépen bókolt, hogy naivan még vártam, mert biztos nincs elég ideje, tényleg elfoglaltnak ismerem. Aztán egyszer írtam valamit és a végére odabiggyesztettem a "szívem" szót, gondoltam ha ő becéz engem, akkor én miért ne. Erre teljesen megszeppent, megkérdeztem miért és azt mondta, hogy csak furcsa. Visszakérdeztem, hogy nem becézte még senki így vagy mitől az, a válasza csak annyi volt, hogy de, de mi nem vagyunk együtt és ezért. Ekkor már másfél hónapja húzott. Mondanom sem kell, azóta nem beszélek vele, csak ha valami egyetemmel kapcsolatos kérdésem van. Ti is tisztázzátok, hogy hogy álltok, mi az, ami köztetek van, de ha nem tudja, hogy mit akar, akkor hagyd ott a fenébe. Nem éri meg és te jönnél ki rosszul a végén.
2017. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Én nem értem, mit nem értesz. Dugott téged egy srác, te kicsit komolyabban vetted, s megharagudtál rá, amiért ő nem.
2017. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer megbeszeltuk h nekem ez a felallas nem jo h csak osszejarunk stb .akkor sirt h nem akarja h ne is lasson tobbet h akkor ha szakitunk(o fogalmazott igy) akkor mar nem is fog latni soha tobbe?utana kibekultunk es megvaltozott.tenyleg olyan volt mint egy kapcsolat ezert sem ertettem ezt a reakciojat es nagyon bantott h csak annyit tud mondani ra h semmit nem tud ra mondani
2017. jan. 8. 09:48
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
67%
Ki lett mondva, hogy kapcsolatban vagytok? Nem. Akkor nem vagytok kapcsolatban. Olyan lehet h vki ragaszkodik a dugópajtihoz és kicsit több is van puszta szépen kívül, attól az még nem egy monogám párkapcsolat.
2017. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párod teret adott,neked kell eldönteni mit akarsz.


" nem tud erre mit mondani "


Én sem tudnék!

2017. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazad van. Sokkal jobb egy olyan férfi aki kiveri a balhét, felhívja a gyereket és elküldni melegebb éghajlatra. A telefonodat meg folytatólagosan ellenőrzi. Bnőkkel meg sehova, csak vele.


Így mutatja ki valaki a szeretetét. De mivel ez nem így volt, jobb lenne ha otthagynád örökre és letiltanád. Nem szeret téged!

2017. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!