Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi! Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerem,de tökre megfogott ,teljesen belézúgtam. Még annyira nem mernék odamenni hozzá,mert nem tudom,hogy van e valakije. De nagy eséllyel szingli szerinteem.

Mit tehetnék? Adjatok valami jó tippet,köszike!!


2017. febr. 14. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Fogj egy csúzlit, tedd bele a telefonszámod és lődd szemközt vele...


Ennyire életképtelennek lenni valakinek?

2017. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Lány vagy. Ergo te nem tehetsz semmit eme ügy érdekében. 10-20%-a azon lányok száma, akik tudnak egy passzív kezdeményezést is produkálni, a többi csak a sült galambot várja és összejön bárkivel aki kezdeményez és egy kicsit is bejön nekik. Mivel ezt a kérdést kiírtad, nem tartozhatsz eme becses kisebb százalékba.
2017. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na te nagyokos 3-as ,akkor mondd meg ,hogy produkáljam ki a kezdeményezést? Nyílván te sem tudod,mert ha tudnád akkor tanácsot adtál volna ,nem pedig kioktattál volna!!
2017. febr. 14. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
És te miért is nem kezdeményezhetsz?
2017. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom van e valakije..
2017. febr. 14. 21:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet belezúgni egy olyan emberbe, akit csak látásból ismersz? Mindig is tudtam, hogy a nők igazából a szerelem érzésébe szerelmesek, ez most csak egy újabb példa volt erre.
2017. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit több infót mondhatnál róla. Hol szoktál találkozni vele, milyen sűrűn, miből gondolod, hogy szingli, stb.

Amúgy tényleg az a legegyszerűbb, ha odamész, és beszélgetést kezdeményezel. Mit veszíthetsz? Max azt mondja, hogy van barátnője, de ettől még nem dől össze a világ. :)

2017. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek elég annyi is, hogy odamész hozzá és érdeklődsz a hogyléte felől, hova jár tanulni, hol lakik, mert gyakran látod a városban. Próbálj beszélgetést kezdeményezni vele, aztán majd látod, hogyan reagál: testbeszéd, válaszok alapján.
2017. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha odamennél hozzá megkérdezni, azon nyomban dezintegrálódnál, és a helyeden egy mikro fekete lyuk keletkezne, na meg ISTEN is megbüntetne, mert több száz éve azt mondják, hogy csak az a nő kezdeményez aki kva :DD
2017. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2-es hozzászólásában nem érezted a szarkazmust? :D Arra próbált apellálni, hogy a legtöbb lányban nincs annyi mersz, hogy odamenjen, ha tetszik valaki és szemtől szembe megmondja neki. Én becsülöm, ha valakiben van ennyi jellem. Sokkal jobb, mint amikor szánalmasan várod a sült galambit, a csodát, a nyári villámot, hogy egyszer majd pont az szólít le, akitől ezt te szeretnéd.

Sőt, ha akarod randira is hívhatod. Nem, ettől nem leszel lotyó. Nem, ettől nem keletkezik hasadék a tér-idő kontinuumban.


Ha pedig van valakije, legfeljebb visszautasít. A pasik általában nem teszik ezt olyan megalázóan, mint néhány alacsonyabb rendű női egyed. (ezzel azokra utalok, akik viccet csinálnak a másikból)


Ha pl engem szólítana le egy nő, mivel van valakim, azt mondanám, hogy köszönöm, megtisztelsz, nagyon aranyos vagy, de már foglalt a szívem. Ennyi. Mosoly, minden jót, szia. Ha meg egyedülálló és bejössz neki Te is, akkor minden lehetőség adott. Ily egyszerű.


26/F

2017. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!