Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves hölgyek hol tud veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek hol tud veletek ismerkedni egy 30 éves férfi, nem nagyon vannak (vannak, csak messze élnek) barátai, így nincs haveri-ismerősi társaság mely által ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Keményen dolgozok. De hétvégente akar az ember ismerkedni, de nem tudja hol. Nem vagyok fővárosi, így ez még jobban árnyalja a képet. Ugye ez már kb az ezredik ilyen kérdés itt, de hát reménykedik az ember megfelelő válaszokban. Sajnos a legtöbb nő neten csak a szépfiúkkal (én csak szimpla tök átlagos pasas vagyok arca és testre is)ismerkedik, 100 ból 1-2 levélre jön válaszom, de hamar elvesztem őket, mert szívtipró pasasra akadnak, ahogy elmondják. Utcán elküldenek a fenébe. Szórakozóhely nem nekem való. De akkor hol? Koncerten, színházban, kvházban, könyvtárban random szólítsam le őket? Nem túl égő?
2016. júl. 6. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szomorú ha szerinted 30 évesen égő megszólítani totál ismeretlen, neked tetsző nőket nyilvános helyen.


Igen, így kéne. Az utcán, a buszon, a ruhaboltban, a plázában, az élelmiszerboltban és hasonló helyeken. Ott egy szép nő: Odamész hozzá és megszólítod. Ha pedig rád néz vagy szemez veled, akkor még inkább esélyes hogy sikerrel jársz.


Ja és igen, az ilyenekből nem úgy van hogy 10-ből 10 megszólítás összejön, tehát legyél felkészülve a visszautasításra is. Próbálkozni kell egy darabig mire sikerül

2016. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz barátokat,társat szerezni,és találni hiszen hasonló kell hogy legyenek mert vége lesz a kapcsolatoknak!


A társkereső sok fizetős,és nehéz találni társat rajta,valakinek sikerült valakinek nem!

szerencse kérdése az egész élet!

25 fölött még nehezebb a társkeresés,mert 20-25 között nagyon sok fiatal megtalálta a társát...

sok helyen lehet ismerkedni

neten,könyvtárban,chaten,buliban,színházban,boltokban,suliban,munkahelyen,baráti társaság....


Sajnos hasonlót nagyon nehéz találni :(

sok sikert és szerencsét kívánok!

2016. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Azért teszik fel minduntalan ezt a kérdést, mert egyszerűen nincs rá jó válasz. Elvileg bárhol lehetne ismerkedni, de a gyakorlatban sajnos a leszólítosdi meg az online társkeresés kizárólag a top-pasik részére van fenntartva, ha nem nézel ki különlegesen jól, élből elutasítanak, de mininum totál közömbösek lesznek irántad. Tudomásul kell vennünk, hogy a nők külső alapján válogatnak és mivel válogathatnak is, áltagos külsővel minimális eséllyel indulsz a társkeresnek.
2016. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem utolsó, ez jogos is. De a való életben ezer meg ezer átlagos, vagy még azt a szintet sem elérő pasival látok csinos nőket. Ők hogy csinálják? Barátok révén?
2016. júl. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!