Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha érkezne a jövőből egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érkezne a jövőből egy csomagod, ami életed szerelmének a DNS mintáját tartalmazná, megpróbálnád kideríteni ezek alapján hogy kicsoda az?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy bekevered a DNS-t, behozod a logikát, amit ha nem tudsz megmagyarázni, bukta az egész.


Ennyi erővel mondhattad volna, hogy egy jótündér jelenik meg.


Szerinted mennyi pénzért mit tudsz kideríteni egy hajszálból?

2017. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 BTK-s vagy?
2017. febr. 15. 19:07
 13/19 anonim ***** válasza:
Minek? Előbb utóbb úgyis megtudom. Ha előre tudnám, nem olyan izgi.
2017. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

nekem elég a hagyományos módszer.


és nem akarom, hogy valaki megszabja, ki az az egy ember.

2017. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én egy olyan üzenetről szoktam fantáziálni, ami egyértelműen megmondja, hogy megtalálom-e a társam. Mert ha nem fogom, akkor nem is várok rá inkább feleslegesen.

Ha a nagy szerelemnek meg kell történnie, úgyis találkozni fogok vele.


Egy ilyen minta után csak akkor kutakodnék, ha a minta tulajdonosának is én vagyok az élete szerelme.

2017. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 Ha nem kölcsönös, akkor azt hogy lehetne élete szerelmének nevezni? :D
2017. febr. 15. 21:31
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem, úgyis találkozunk majd, akkor megtudom.
2017. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kukába dobnám.
2017. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok BTK-s. Felvetettél egy érdekes kérdést, csak nem dolgoztad ki a részleteket. Pedig érdekelnének.


Azért mondtam az adatbázist, mert nem fogja egy gép kidobni, hogy Kovács Péter, csak ha már vettek tőle DNS-t. Vagy az alapján kéne megtalálni, milyen betegségekre hajlamos?


Egy DNS mintával ennyit lehet csinálni. Elküldeni laborba. Vagy még azt, hogy ha ismerkedsz valakivel, szerzel tőle hajszálat, és összehasonlíttatod az ismeretlen mintával.

2017. febr. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!