Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszik valaki, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik valaki, akinek van párja, de később úgy alakul, hogy szabad lesz, megpróbálnád még vele? Bővebben lent. Férfiak válaszát is várom.

Figyelt kérdés
Helyzet: Régóta van barátom, de megromlott a kapcsolatunk egy ideje, az utóbbi időben se veled-se nélküled kapcsolat volt. Aztán jött egy kedves srác, aki kezdeményezett nálam (nem tudta, hogy van-e barátom vagy nincs). Mivel nekem is tetszik, örültem neki, de megmondtam, hogy van barátom, bár igaz rossz a kapcsolatunk és régóta gondolkozok a szakításon, egyenlőre még nem tudom mit csináljak. Párszor beszélgettünk, de ő már teljesen beleélte magát a dologba, bár én mondtam neki, hogy nekem idő kell a döntéshez, nem szeretném hogy megbántódjon, ha mégsem úgy alakulnak a dolgok. Végül nem szakítottam a barátommal, kikönyörgött egy utolsó esélyt, és úgy éreztem ezt muszáj megadnom neki ennyi év után. Viszont úgy érzem, felesleges volt, nem változott semmit, és tényleg az lenne a legjobb, ha végleg abbahagynánk. De a másik sráccal azóta sem beszéltem. Ha véget vetek a kapcsolatomnak, és pár hónap múlva kezdeményezek én a srácnál,mit szólna? Férfiak, ti hogyan reagálnátok ilyen esetben? Végülis nem azért nem jöttem össze vele, mert nem jön be vagy ilyesmi, tökre az én stílusom, csak egyszerűen ez rosszkor jött, és még ha akkor rögtön szakítottam is volna a barátommal, szerintem az se jó, ha éppen hogy kilépek az egyik kapcsolatból, már megyek is bele a másikba, szerintem egy több éves kapcsolatot idő kiheverni. Szóval ha úgy alakul, merjek majd kezdeményezni úgy, hogy azóta sem beszéltünk? Vagy ha ti lennétek a fiú helyében, és megtudnátok, hogy szabad a lány, kezdeményeznétek újra? Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 12. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Végül is akárhogy is van biztattad őt, hogy majd együtt lehettek.

Erre te a párodat választottad mégiscsak, hülyeség volt.

De neki így jön le.

Szóval először is hagy ott a faszidat!! És utána menj a srác után.

2016. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaja,(ex)férjjelölt lapát,azonnal!!

Aztán reménykedj,az új srác még szabad.

Egyébként valóban nem szerencsés egyik kapcsolatból a másikba ugrani,dehát nem vagyunk egyformák,és nincs ez sehova leírva,nem szentírás,hogy a következőnek ezért sírás lesz a vége.

2016. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó barátommal pont ez történt, rövid idő után mondta neki a csaj, még nincs készen új kapcsolatra (fene tudja mi volt mögötte), mindenesetre a srácot eléggé megviselte a dolog pár napig.


Pár hónapon belül tuti menne utána, ha látna a lehetőséget, de ezt a lánynak vhogy a tudtára kellene hoznia ;)


20/F

2016. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!