Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szép lányért bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lányért bármilyen komprumisszumra képes lennék, más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lány típusok (nem modellek vagy plázacicák) akiknek bármilyen hibájukat eltudnám nézni csak enyém legyen. Ti is így vagytok vele?
2017. febr. 16. 08:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
nem...mi nem vagyunk szűzek...33f
2017. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
15 evesen ez teljesen normalis.
2017. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már rég nem vagyok 15 éves.
2017. febr. 16. 08:30
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Én ugyan így vagyok csak pasival:)
2017. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


Persze kérdés az időtartam: ha 2 óra vetkőzéssel, zuhanyzással meg mindennel amiben gondolkodsz, akkor talán.

De párkapcsolati jelleggel, heteken-hónapokon-éveken át bizony nem.

2017. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem eléggé a padlón vagyok, mert nem kellek az olyan lányoknak akik nekem tetszenének és úgy érzem képes lennék komprumisszumokra, ha egy olyannak tetszenék. Volt több lehetőségem, de nem tetszettek azok a lányok akiknek tetszettem volna. Lehet, hogy egy felszínes barom vagyok ezért, de vállalom.
2017. febr. 16. 08:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak addig érzed így amíg nem kapod meg. Ha végül összejönnél egy ilyen lánnyal hidd el egy idő után megszoknád, hogy ez van és nem néznél el neki mindent.
2017. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A férjemen pontosan ugyanezt érzem... 7 éve vagyunk együtt és voltak olyan elég csúnya kérdések is (gyerekvállalás, egészségügyi gondok), amiknél azt éreztem, hogy xarik bele, csak maradjunk együtt... rosszul is érzem magam sokszor emiatt... egyébként ez nem csak felszínesség kérdése, mindenkinek vannak olyan dolgai, amikhez ragaszkodik és olyanok, amikben képes kompromisszumot kötni, akár hatalmasat is. Egy párkapcsolat pont erről szól. Főleg az elején. Aztán hosszútávon eldől, hogy a kompromisszumok, amiket meghoztunk, mennyire vállalhatóak. Én így vagyok együtt a férjemmel annak ellenére, hogy én járok minden héten templomba, minden nap elolvasom az emailen érkező evangéliumot, aztán ő hisz Istenben és annyi. Nem az a klerikális típus. Szóval a fenti dolog miatt nem kell rosszul érezned magad.
2017. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vannak tényleg olyan dolgok amikről nem tudok lemondani, ilyen az arca. Elég kevés lánynak tetszik az arca és van egy fétisem is ami az archoz kapcsolódik. Az a szerencse, hogy nem vagyok csúnya több embertől megkaptam, hogy jóképű vagyok, de szeretném, ha a küzdelmeimnek meglenne az eredménye is.
2017. febr. 16. 09:12
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Senki sincs így ezzel. Te sem.

Csak tapasztalatlanságod mondatja ezt.

2017. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!