Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit láthat bennem Ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthat bennem Ő?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyönyörű, bárkit megkaphatna, az utcán csomóan utána fordulnak,de ő velem van. Én egyáltalán nem mondanám magam jó pasinak, viszont nagyon szeretem, ő is engem, érzem is, mondja is. Eddig nem is nagyon zavart, hogy megnézik őt, de most láttam egy képet a volt barátjáról, és hát egészen más kategória mint én. De tényleg. Észre vettem azt is, hogy ránk néznek az utcán, és süt a tekintetükből, hogy ez a lány, ezzel a fickóval?? Egyszerűen nem értem miért engem választott (a rosszindulatuakrosszindulatúaknak üzenem a pénz se vet föl), ha bárkit megkaphat. Az tény, hogy szeretem, imádom, bármit megtennék érte, de egyre hülyében érzem magam. És nem nyavalyogni akarok, mert élvezem minden pillanatát, csak kíváncsi vagyok arra is, hogy veletek volt-e ilyen. Egy bomba pasitok/nőtök volt, miközben ti inkább az átlag alatti kategóriába tartoztok.

2016. dec. 6. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyafogj miatta, hanem örülj neki, mert még elrontod a dolgot.

Talán azért mert már volt pár rossz tapasztalata a macsó pasikkal.

2016. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak nyugodtan örülj hogy gyönyörű, valószínűleg össze sem jött volna veled, ha te nem tetszenél neki, nem vonzódna hozzád. Téged szeret, nem érdekli más. Élvezd :)
2016. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem mit lát benned :D
2016. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem a külsöre megy, leesett neki hogy nem az számit. nyugodj meg, biztos tudja mit csinál
2016. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a neved egyébként?
2016. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oszd már meg velünk ,hogy fogtad meg ezt a csajt!
2016. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jókor voltam jó helyen. Mellette voltam, mikor maga alatt volt, igyekeztem felvidítani. Elmondtam neki az érzéseimet, ő pedig csak egy kis időt kért, most együtt vagyunk :). Koszi a valaszokat
2016. dec. 6. 17:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval van kiút a friendzoneból :D
2016. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy az átlag alatti kategóriába sorolod magad, lehet neki te vagy a zsánere, Sőt, BIZTOS.
2016. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!