Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó ötlet Neki szuletesnapjara?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet Neki szuletesnapjara?

Figyelt kérdés

Hétfon lesz a szuletesnapja és már korábban felkoszontottem mivel mostanában nem vagyunk túl jóban de próbáljuk helyrehozni a kapcsolatunkat. Az ok amiért most itt tartunk az volt hogy nem volt elég szex->veszekedes->másik szidasa. Most pedig az miatt (is) máshol jár az agya hogy egy nagy összegű kiadása volt és mégsem úgy lett pénze ahogy tervezte..

Próbálok Neki segíteni ahogy tudok, illetve arra gondoltam hogy hétfőn dolgozom és csak este erek haza, készítek neki tortat illetve nem tudom mennyire számít eroltetesnek ha egy fekete csipke fehernemu bodyban és szaten köntösben fogadom a lakasan mire hazaér..(nem lakunk egyutt)

Vagy a mostani helyzetünkben ne eroltessem a szexet főleg h máshol jar az agya? (Nem magam miatt csinalom mert szex hiányom lenne....)

Köszi a válaszokat!


2017. febr. 18. 00:14
 1/4 hugyosgalacsin ***** válasza:
86%
Szerintem ha nagyon rossz a helyzet akkor inkább szólj előre neki, hogy tervezel egy kis meglepetést hétfő estére. Persze csak, ha nem tudod, hogy fog reagálni.
2017. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet... főleg nem a lakàsàn.
2017. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki miatt nem volt elég szex? Ha miatta, akkor ez nem jó ötlet, mert ebből is az jön le, hogy te több szexet akarsz belőle kivasalni.

Ha miattad volt kevés, akkor viszont jó lehet, mert azt üzeni, hogy ezután másképp lesz. Csak vigyázz, hogy ne legyen erőltetett a szitu.

2017. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat miatta, én szerettem volna többször együtt lenni. Akkor ez az ötlet törölve. Köszi a válaszokat! :-)
2017. febr. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!