Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm lassan 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lassan 18 éves lesz de csak pár hete vagyunk együtt és nem igazán tudom mit kellene ajándékoznom neki szülinapjára. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire csak ismered, ha már összejöttetek.

Mi a hobbija, érdeklődése, stb?

2017. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem feltétlenül az ajándék a lényeg, hanem a gesztus.


Virág+édesség szép csomagolásban és egy jó féle köszöntő kártya az szerintem szép és elég. Még ennél kevesebb is elég.


Akár gyárthatsz valami saját kis "kupont", amire ráírod, hogy mondjuk "Egy orál, amikor szeretnéd"... Vagy egy "leszophatsz kupont", amikor benyújtja, hgoy felszeretné használni, akkor leszophat téged, mert meg kell engedned :'D Ez persze csak a vicc kategória... Ne engedd meg neki akkor se. (A nők szája tele van baktériumokkal)


Na... Komolyra fordítva szerintem valami szívességet, amit talán gyakran kér, vagy szeret csinálni, valami program stb... Édesanyámnak karácsonyra a tesókkal adtunk olyan kupont, hogy egyszer benyújtja, és arra a napra úgy szervezzük és mindenki haza megy takarítani. Csak ötlet.

2017. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld kitudakolni, hogy mi a kedvenc alkoholos itala és vegyél neki azt, valami csokit is akár mellé meg rózsát. Én legalább is friss kapcsolatban ezt venném neki.
2017. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Parfüm. Verhetetlen ajandek
2017. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vidd el valahová koktélozni vagy borozni, most már "legálisan" megtehetitek. Persze ne a sarki kocsmába, hanem valami nívósabb helyre, ahová szépen ki kell öltözni. Elvégre most már nagykorú. :)

Ezen kívül esetleg egy csokor virág, vagy valami jelképes dolog bőven elég. Ki tudja, mi lesz később a kapcsolatból. Az a fontos, hogy nem feledkeztél el róla. :)

2017. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Max ha tudja, hogy mi a csaj kedvenc parfümje. Nekem már van 4 jól bejáratott parfüm amit használok évszaktól meg alkalomtól függően, ezeket szeretem, nem igazán tudnék mást kezdeni másfélével. Főleg ha mondjuk a citrusos illatokat kedvelem, ő meg vesz egy virágosat. Az meg már csak a hab a tortán, hogy minden parfüm illata a viselőjétől függ, volt már, ami a barátnőmön nagyon tetszett, kipróbáltam magamon, és egyszerűen büdös volt.

Szóval ha nem a lány által használt parfümöt adod, akkor elég csúnyán mellé lehet vele lőni. Mondjuk akkor legalább a lánynak van egy ajándéka, amit majd elpasszolhat az anyukájának/nagynénjének/barátnőjének/nővérének a megfelelő alkalomkor :D

2017. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* nem igazán tudnék MIT kezdeni
2017. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj egy lánynak annnnyi mindent lehet adni. Ha pár hete együtt vagytok valamit már csak tudsz róla.. Lehet az édesség, virág, bizsu, testápoló, tusfürdőszett, vicces bögre teakülönlegességgel/forrócsokival, meleg sál, utalvány a kedvenc üzletébe, vacsorameghívás, egy üveg pia, körömlakk, könyv, táska, plüssállat... Ezermillió dolog van.
2017. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!