Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik smajlival tudom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik smajlival tudom legjobban kifejezni, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ehhez "smajli" kell, akkor go to tini párkapcsolatok rovat!
2017. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hol elunk...istenem.

22 eletevemmel en mar venasszony vagyok ezen a foldon...

2017. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22 évvel vénasszony? azt hiszem megyek felkötöm magam :)
2017. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neha mar tenyleg igy erzem. Vonatozas kozbe feljovok...es ilyen bargyu, pulyakat latok itt is.

Se eszuk...semmihez. Ilyen hulyeseget.....

En vagyok az oreg, komolyan

2017. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azon szoktam töprengeni, hogy vajon mikor huszonéves voltam, az akkori lányok akiknek udvaroltam szintén azon merengtek, hogy milyen smiley-t küldjenek sms-ben, hogy szeretnek? :) (ok, akkor még nem volt sok választás, mert csak SMS volt szóval :) vagy :D esetleg :] :))))
2017. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma mar a matrica a divat, nem a smiley, ha igazan szeretsz valakit, matricat kuldesz! /vicc
2017. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes jó Istenem, hát itt tartunk...Ezt éreztetni kell és nem Facebookon/neten naponta szivecskézni, szmájlizgatni. Ettől kiütést kapok. Úgy tudod legjobban kifejezni, hogy tényleg szereted és ezt látni is fogja a párod. Van egy ismerősöm aki a barátjának folyton mondja Facebookon is mindenki szeme láttára, hogy szereti, szivecske, így meg úgy, nem szerette, szakítottak. Legyetek együtt és ne az online világban szeressétek egymást.


24F

2017. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!