Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatban élők! Mi okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Mi okoz nektek a legjobban problémát, hogy viselitek az egészet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt nyáron, (közel 1000km). Eleinte nem akartam, főleg őt féltettem, nem ajartam szenvedjen -ne hazudjunk: szenvedés a távk.- de egyszerűen nem tudtam megtenni, hogy hagyom őt. Már első este mikor beszéltünk a képét nézegettem...és csak egyre jobban megszerettem, ahogy ő is engem. Egyszerűen minden oké, mert ha szenved ő is, de igazán mindent megtesz értünk. Ahogy én is. De mostanában olyan csúnyákat veszekedünk, hogy félek eltávolodunk és szakítunk, amit nem szeretnék, de egyszerűen a táv, a gondok (suli, munka) annyira rányomja a kapcsolatunkra a bélyegét, hogy félek bármi megtörténhet. Ráadásul a múnkám kikészít, leszív.

Túlvagyok egy pár éves komoly kapcsolaton (megcsaltak), tudom bárminek vége lehet, de őt már úgy gondolom szeretem annyira, hogy akár az életem vele képzeljem el.



2016. nov. 4. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hol lakik ez a lány?Mert nem Magyarország,annyira hülye nem vagyok matekból. :D

Skype-olni szoktatok?Oké,nem érzed fizikailag,de legalább látod is,a hangját is hallod.Vagy jöjjön a lány látogatóba,vagy fordítva.Vagy valahogy félúton.Mondjuk engem normális kapcsolatban nem lehet elviselni,így marad a táv.Élőben ismerkedni nem tudok,mert ahhoz iszonyatosan szégyenlős vagyok.

2016. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Erdélyi magyar.

Skypolni nem szoktunk. Csak fészen írunk/ hanggal beszélünk.

2016. nov. 4. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi kifejezetten jol viseljuk mar lassan masfel eve (nalunk a kontinens is mas), de ettol fuggetlenul biztos vannak, akiknek nem javasolnam. Minden esetre tapasztalat alapjan azt tudom mondani, hogyha nincs eleg idotok es penzetek, hogy minimum egy honapban egyszer talalkozzatok, illetve nincs lehetoseg osszekoltozni (ugye ilyenkor felmerul a ki koltozik es hova kerdese, ez is lehet ugymond "vita" targya, amin elcsuszhat a dolog) akkor egyaltalan nem ajanlom. Veszekedest tavkapcsolatban mondjuk sosem ertettem, de az mar csak toletek fugg:)


21/N

2016. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, es meg mindenkepp javaslom a rendszeres telefonalast vagy skyepolast hanguzenetek helyett. Hosszu tavon csak irkalas semmit nem er.
2016. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én másfél évet bírtam ki a barátommal távkapcsolatban. Nagyon szerettük egymást, minden nap többször beszéltünk Skype-on, sokszor volt olyan, hogy úgy is aludtunk el- online.:) Nyáron ismerted meg, de már távolodtok egymástól? Mindenképp kellene találkoznotok azért személyesen havi 1-szer legalább. Feltéve, ha mindketten akarjátok ezt a kapcsolatot...
2016. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

:(

sajnos náluk suli úgy van, hogy téliszünet vsn csak. Legközelebb decemberben tudunk találkozni. :(

2016. nov. 4. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolog jelenthet igazi problemat.ha valamelyik fel nem szereti igazan a masikat.vagy a gyavasag,kitartas hianya.ha igazan szeretik egymast akkor turelmesek es majd jon talan alkalom hogy kozelebb keruljenek koltozzenek egymashoz.vagy maradnak husegesek igy tavolsag mellett.en kibirtam mikor tavkapcsolatom volt.a baratom feladta.

Ha szeretett volna annyira hogy velem kepzelje el az eletet nem futamodott volna meg gyavan.most van egy ronda vsaja meg egy gyereke igaz kozel.eli az atlagos eletet azzal aki jutott.aki kozelebb volt.kozben valoszinuleg a multrol almodozik.

2016. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
-csaja
2016. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyok távkapcsolatban, nálunk 200km a távolság. Próbáljuk színessé tenni a napjainkat, bár neki munka mellett, nekem pedig suli mellett nem mindig van annyi időnk, de olyan erősen kapaszkodunk egymásba és tartjuk egymásban a lelket, hogy viszonylag könnyűnek érzem a dolgot.

Egyszer írtam egy kérdést, ha gondolod olvasd el, hátha ad ötletet, ha nem is csináltok meg minden hülyeséget. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..

2016. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat a legjobb.
2016. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!