Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Van két srác


1.Másfél évig voltunk együtt, halálosan szerelmes belém, bármire képes lenne hogy újra együtt legyünk és én is szeretem őt. A nevének legyen a betűje a "B"


2. Srác aki ugyan bejön, meg már smároltunk és találkoztunk már, de terhelő bizonyítékok vannak ellene, hogy csak meg akar kapni 1 éjszakára. Neki pedig "M"


Szerinted "B"-t vagy "M"-et válasszam?


Mellékesen a másfél éves srác mindent megbocsájtana nekem, mármint ami megtörtént. Itt most a csókra gondolok



2017. febr. 18. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Tudod kislány, ha annyira szeretted volna a B nevű srácot, akkor soha nem smároltál volna M-mel!


Erről csak ennyit!


Egyiket se, mert egyik csak megakar téged b..szni, a másik meg annyira beléd van zúgva, hogy nem látja a rózsaszín ködtől, hogy mekkora egy r..bnc vagy!

2017. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan én válasszak helyetted?
2017. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na szerinted mégis melyiket kéne választani?

Amúgy, ha 2 pasi között hezitálsz, akkor egyiket sem szereted eléggé.A leírásodból gondolom még elég fiatal vagy, szerintem bulizgatni akarsz, nem kapcsolatot.

2017. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Természetesen az első a jó választás.
2017. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó akkor hogy ne leggyen annyira szép a kép teljesen mindegy és magán dolog de "B" is sok hülyeséggel megbántott viszont soha nem csalna meg ellentetben "M"-el aki az exét is megcsalta
2017. febr. 18. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a logika istenem xDDD

Szeretem B-t de nem tudok választani,ott van M aki csak kihasznál de őt is számításba veszed nagy szerelem lehet:D

Szóval ha M nem csak ki akarna használni őt választanád.

Na de igazából mind1 csináld azt amit a többi a fajtád közül dugasd meg magad M-el aztán menjél B-hez :D

2017. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"de "B" is sok hülyeséggel megbántott viszont soha nem csalna meg ellentetben "M"-el aki az exét is megcsalta"


Agyilag sötét is vagy, nem csak h..lye!!


Ha majd agyilag is megérsz, akkor megérted, hogy egy párkapcsolatban természetes dolog, ha pl. néha veszekszik a két fél, és néha megbántják egymást!

Ahhoz, hogy megbánts valakit, igaz, nem is kell veszekedés, elég, ha pl. elejtesz egy-két szót és máris meg vagy bántva!

Ettől még ugyanúgy szeretjük a másikat.


De te ehhez az eszme futattáshoz éretlen vagy és túl sötét, hogy belásd a dolgokat!

2017. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Srácok... A volt barátja vagyok. Tanusíthatom hogy, nem csalt meg mert kapcsolaton kívül volt a csók így nem volt hozzá közöm, Ő csak annyit kérdez, hogy mi lenne a helyes és hogy ki neki a helyes. A srác tényleg egy ostoba gyerek és kiszámítható. Egyetlen egy választ várok mostmár M vagy B ennyi. Nem r*b@nc csak nem tud dönteni és szeret mert tudom, de csak voltál már te is ilyen helyzetben hogy dönteni kellett és ha téged r*b@ncoznak le vagy b*iznak le? :/ Csak egy tanácstalan lány, AKI nincs tisztában az érzéseivel csak azt tudja engem szeret ő benne meg vonza az új mivel fiatal és én sok csalódást okoztam neki..
2017. febr. 18. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval te nem a lány vagy, hanem "B". Mi értelme volt így az egésznek, Megmutatod a csajszinak, hogy a GYK szerint téged kell választania, és akkor ő majd téged választ? Nénikéddel szórakozz!
2017. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem érted :D Úgy látom :D Most kért meg a csajszi hogy jöjjek már ide és nézzem meg de oké -.- Küldj a francba. Én megnéztem és toltam egy kommentet ennyi nem az én fiókom.
2017. febr. 18. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!