Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Mit lehet ebből gondolni? Van remény?

Figyelt kérdés

4 napja lett vége a közel 3 éves kapcsolatomnak.A lány többször mondta nekem hogy még szeret,az utolsó találkozásunkkor 5 órán át beszélgettünk...Mikor megöleltem csak úgy,sírva fakadt...Mikor eljöttem tőle,én kiálltam az udvarukból kocsival,ő nem ment be,megállt a bejárat mellett,a szemembe nézett,és várta hogy elmenjek...

Ő elméletileg azért akart szakítani mert az elmúlt pár hónapban már nem érezte olyan jól magát velem,elhanyagoltam (rettentően igaza van...).

Mondtam hogy tudom,megváltozom,csak 1 esélyt kérek,mert eddig ezekről soha nem beszélt,mindig olyan lány volt aki mindig inkább a békességet szerette és semmibe nem kötött bele...Megmondtam neki hogy ebből baj lesz,robbani fog a bomba és valamelyikőnknek annyi lesz...Így is lett,jelen esetben kb. végem van,mert az életemnél jobban imádom...

Azt mondta,ő jelenleg ezt érzi hogy ezt kell tennie,ezért szakítsunk,mert ő ezt eldöntötte...

Azóta is napi szinten beszélünk fb-n,nem sokat,kb. fél órát,szigorúan kerülve az érzéseink körüli témákat,tök átlagos dolgokról,hogy aludt,mit csinált meg stb...

Szerintetek lehet még esélyem?Bízhatok még valamiben?Én voltam neki az első,és nem csak szerintem,hanem kívülállók szerint is ez a lány oda volt értem,elküldeni se tudtam volna...Most pedig ez van...

Én 4 napja nem ettem egy falatot sem,akkor gombóv van a gyomromba hogy amikor megpróbáltam,egyből jött is vissza...

A szívem rettentő módon ver,szó szerint fáj,éjjelente nem tudok aludni...Én ezt így nem bírom,mindig vidám srác voltam,imádtam élni,de most félek a reggeltől,félek az estétől,mert ezt így nem bírom,és félek magamtól,attól hogy tényleg el szakad a cérna,és vége lesz...

Szerintetek van még remény???


2015. júl. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

én azt mondom van, közöld vele, hogy megváltozol, adjon egy esélyt, majd adj neki egy kis időt, aztán hajrá, próbálkozz nála, próbáld megint meghódítani. :)

sok sikert!

2015. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van eselyed! Hajra!!!!!!!!
2015. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Sajnos ő jelenleg nem akar találkozni...kérdeztem,de mindig csak időt kért,hogy még ne...


Második: Köszönöm a bíztatást,jólesik... :)

2015. júl. 19. 16:01
 4/4 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Szurkolni fogunk!


Szerintem mondd el neki nyíltan, hogy mit érzel, és azt is, hogy hajlandó lennél változni miatta és tenni érte, hogy megmaradjon a kapcsolatotok.

2015. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!