Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, fiúk, akik hiába szerelmesek a párjukba, nem tudják kimutatni azt?

Figyelt kérdés
Ha vannak ilyenek,kérlek írjátok le,hogy ez nálatok miben nyilvánul meg,gondot jelent e ez az eddigi illetve a párkapcsolatotokban.

#szerelem #párkapcsolat #érzelem kimutatása
2017. febr. 18. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni egy dolog.

Nem tudni és nem tenni ellene semmit meg egy másik.

Fejlődni bárki képes, csak akarni kell. Dolgozni rajta.

2017. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha az ember szerelmes, azt nem tudja nem kimutatni. Ha valaki azt mondja (vagy hiszi), hogy ő csak nem tudja kimutatni ezt, akkor az nem szerelmes.
2017. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak. Volt ilyen partnerem, sőt most is egy ilyen embert szerettem meg. Egyszerűen nem úgy vannak bekötve, hogy kimutassák az érzelmeiket a "standard" módon.


Van is amúgy ilyen rendellenesség, hogy valaki nem képes kimutatni az érzéseit, sőt nem is tudatosítja magában őket, és másban sem igazán ismeri fel. Gondolj pl. az EQ-tesztekre, ahol emberek arcáról kell érzéseket leolvasni. Az alacsony EQ-jú embernek ez nem megy. Nem érti, ki mit érez, megkockáztatom, azt se veszi észre, ha beleszeretnek vagy ő beleszeretett valakibe. Gondolatokká vagy testi tünetekké transzformálja az érzéseit. Tehát nem fog csöpögősen a nyakadba ugrani, de emlékszik arra, amit öt hónapja mondtál. Nem mondja, hogy hú de szeretlek, de zavarban van, bámul.

2017. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Már a párkapcsolatok kialakitását is nagyon megneheziti. A nők nem hajlandok elmondani mit szeretnének. Én pedig nem igazán tudom kitalálni. Nem tudom hogy viselkedjek velük ép mit várnak el.
2017. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!