Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szerelmesek vagytok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerelmesek vagytok már mikor elkezdtek járni valakivel? Vagy előbb összejösztök aztán kialakul a szerelem?

Figyelt kérdés
A gond az h ha szimpi valaki és jól elvagyunk az nekem nem elég. Ha nem érzem h szerelmes vagyok akkor nem tudok járni vele mert felesleges időpazarlásnak érzem. Viszont sokan mondják h nem hagyok időt. Kíváncsi vagyok nálatok hogy van ez.
2017. jan. 28. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindkettore volt mar pelda, nem ez az elsodleges szempont, hogy mennyire vagyok szerelmes.
2017. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akikbe szerelmes lettem, azoknál az első találkozásoknál mindig valami nagyon furcsa gyomor idegem volt, de hónapok után tudatosult bennem az érzés.
2017. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két emberrel "jártam". Az egyikkel nem volt szerelem, csak "jól éreztük magunkat". A másikkal már az első találkozó előtt szerelmes voltam.
2017. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
60%
Nem kezdek járni valakivel, akibe nem vagyok szerelmes. Az emberek 99%-a viszont igen. Talán velem van a baj...
2017. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor már járunk, akkor igen. Előtte viszont van egy - mikor mennyire - hosszabb időszak, amíg "alakulnak" az érzelmek, ami alatt beleszeretek.
2017. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Hihetetlen!


De az "A legrosszabb" nevű kollégával, most kivételesen teljesen egyetértek!

2017. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azzal kezdek járni akinél érzek valamit, megvan a kémia, várom a találkozást, hiányzik a társasága és pár hét alatt kialakul a szerelem. Szóval nem vagyok szerelmes, de minden zsigeremben érzem, hogy kis idő múlva az leszek.

Ha időpazarlásnak érzem a vele töltött időt akkor nem hitegetem, mert nem lesz belőle szerelem.


Barátságból kialakult kapcsolatban még nem volt részem. Ott többnyire a szerelem van előbb, nem a randizgatás.

2017. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noisy23 ***** válasza:

Szüleimnél szerelem volt első látásra,nálam soha,ezért párszor apám rá is kérdezett h ha nem vagyok szerelmes a fiuba akkor minek járok vele? Sosem tudtam mit mondani,nálam ez kialakul,nem qupido nyila talál(t) el,mint a romantikus amcsi filmekben... Hagyni kell időt m különben minden lányt elutasítasz és a végén egyedül maradsz v csak muszájbol fogsz választani valakit m megöregedsz és kifutsz az időből...

Ha meg megtalál az a bizonyos nyíl,akkor szerencsés vagy :)

2017. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jösztök — te miskolci vagy? Amúgy életemben egyszer voltam szerelmes, és akkor is kb. 1 hónap után alakult ki.
2017. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
52%
Egyszer próbáltam ezt a majd kialakul dolgot, nem alakult ki. Általában akivel össze akarok jönni, ott már vmilyen szintű érzelem van.
2017. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!