Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó szagolgatni a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó szagolgatni a párod haját?

Figyelt kérdés
A párom sűrűn szagolgatja a hajamat. Nem mond semmit, csak látszik rajta, hogy jól esik neki a hajamba fúrnia az orrát. Szerelmet még nem vallott. Amúgy sokat ölelget és puszilgat. :))Szerintetek szerelmes lehet?

2017. febr. 18. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Legjobb fiú barátom szagolgatja a hajam, mert fincsi a samponom. Tuti nem szerelmes belém.
2017. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 schamuelson ***** válasza:

Talán csak azt teszteli, érezni-e rajta idegen férfi arcszeszének, parfümjének az illatát.

Talán csak vonzónak tart téged, minden porcikádat, a hajad illatát, érintését.

Talán (szerintem) kicsit már szerelmes is beléd.

Hogyan jöttetek össze? Párodnak nevezed, de nem tudod, szerelmes-e beléd. Ez valami szülők által elrendezett házasság? Jó, jó, nem akarlak bántani.

Az a gyanúm, a párod nem a szavak embere. Egy ilyen bújás alkalmával kérdezd meg tőle egészen egyszerűen: "Szeretsz engem?"

Sok boldogságot!

2017. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés a szerelem és egy illat tetszése között. Anno az egyik gimis tanárnőmnek nagyon jó illatú parfümje volt, nem egy embernek tetszett, nem egy dicsérte meg. Imádtam az első sorban ülni, pedig nem voltam lányként szerelmes az 50-es duci tanárnőmbe.


Barátom pedig "hajfóbiás" utálja, ha az arcához ér a hajam mert csikizi, irritálja, de ettől függetlenül szeret.

2017. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!