Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran merül fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran merül fel benned az, hogy talán Ő jobb lenne, mint a párod?

Figyelt kérdés

Amikor komoly kapcsolatban vagy, eközben találkozol valakivel, és elgondolkodsz, lehet hogy vele jobb lenne. Fordult elő ilyen? Hirtelen fellángolásból, ami aztán abbamaradt? Vagy azóta is megvan ez?


(Kort és nemet is kérnék.)



2016. dec. 6. 19:33
1 2
 1/12 Szimeon ***** válasza:
Persze. Rendszeresen.
2016. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az exnejem mellett gyakran eszembe jutott ilyen. A mostani feleségem mellett nem.
2016. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak egyetlen egyszer volt ilyen, de az sajna nem múlik:-( de nem akarom elveszíteni a gyerekeim mindennapi nevelését
2016. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónapja találkoztam valakivel. Valamilyen megmagyarázhatatlan érzés támadt bennem, hogy el kellene futnom, még mielőtt megismerem. Háttal állt nekem, mással beszélgetett, csak később fordult meg. Nem futottam el. Sajnos. Azóta próbálom elfelejteni, kitörölni a fejemből, mert nem jó ez így. Egyelőre még nem sikerült...
2016. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amig az elso baratommal voltam, sokszor talalkoztam ezzel az erzessel, de o nala tudtam, hogy nem az igazi a dolog, de o volt az elso kapcsolatom es igy nehezebb volt. A parom viszont azota olyan ember lett, akit a hibaival egyutt is tokeletesnek latok, es o A Ferfi a szamomra, igy mas ferfiakat igazabol meg sem latok, nemhogy meg komolyabban foglalkoztassanak.
2016. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer, de hagyjuk inkább...

Utálom (!!!) magam emiatt.

2016. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Direkt megemlítettem, hogy kort is kérnék, erre még annyian sem írják le, mint egy átlag kérdésnél. :D De azért köszi az eddigi válaszokat és az ezutániakat. :)
2016. dec. 6. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Megesett, 9 év alatt egyszer. Hirtelen fellángolásként könyveltem el, amiből amúgy hatalmas szerelem lehetett volna, ha hagyom. Szerencsére nem hagytam. A dolog érdekessége, hogy a férjem segített lezárni a dolgot; egyszerűen leírhatatlan, amikor olyan párja van az embernek, hogy még ezt is elmondhatja neki, a válasz pedig megértés, őszinteség, és maximális támogatás, bárhogy is döntök... jól döntöttem.

31/N

(Néha a mai napig eszembe jut, de inkább kellemes emlék, mint valódi vágyakozás.)

2016. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez bárkinél előfordulhat és bizony ha el kell rajta gondolkodnod, akkor már valami nem oké azzal a "komoly" kapcsolattal.


Én is voltam már ilyen cipőben, mindketten megbántuk (főleg én) később, de akkor már mindegy volt.


Egyébként most is hasonló helyzetben vagyok, bár már úgy néz ki, hogy ez lezárult...

28/F

2016. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az exem mellett előfordult egyszer.

A mostani párom mellett soha, soha. Mondjuk nekem nem is létezik más férfi, mióta együtt vagyunk! :-)

2016. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!