Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy a lány szakítson jelenlegi barátjával miattam? Nagyon szimpatizál velem, úgy tűnik többet is szeretne. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Együtt járunk egyetemre az adott csajjal. Nagyon szimpatizál velem, nagyon kedves és érdeklődik felőlem nagyon sokat, ahhoz képest hogy elsőnek találkoztunk. Mással nem nagyon csinálja ezt, pedig lenne ott még akivel tudná ezt csinálni... Az első pillanattól kezdve szinte úgy beszélgetünk, mintha ismernénk egymást régóta. Egy értelmes, aranyos, szeretetteljes csajról van szó. Szerintetek kialakulhat a közeljövőben több is ebből így fokozatosan? Dobná a mostani barátját miattam? Elő szokott fordulni ilyen, hogy egy csaj egy másik fiú miatt szakít, viszonylag komoly kapcsolatból?


Köszönöm szépen előre is!


2017. febr. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy en vagyok az egyetlen, akinek ez baromira nem vonzo opcio, hogyha valaki igy dobalna jobbra-balra az embereket... tok mindegy, hogy ertem, "miattunk", de akkor is az elso reakcio, hogy ez egy hanyingerkelto emberi tulajdonsag, meg ha en lennek is a "csillogo izgi ujdonsaga" az adott illetonek.
2017. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%. Vagy igen, vagy nem.
2017. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán.

A nők inkább élnek egy szar kapcsolatban, mint hogy egyedül legyenek.

Ha meg ennyit érdeklődik, akkor jó vagy nála. Valszeg ő is úgy gondolkozik, hogy csere lesz.

Tipikusan női dolog, egyik kapcsolatból a másikba.

2017. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szálj már le a földre. Nincs kivel haverkodnia, ezért jobbhiján maradtál te. Vagy a tételeidet akarja. Ennyi.
2017. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!