Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, akiknek 10+ évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek 10+ évvel idősebb párja van, mert nem számít nektek a kor, ha szinglik lennétek összejönnétek ennyivel fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés

Mert ugye a kor csak egy szám.


Ha nem, miért nem?


2017. febr. 21. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Élethelyzettől függ. Nyilván egy 25 éves nőhöz egy 35 éves férfi nem olyan szörnyű dolog, mint egy 15 éves fiú. 50 felett 10 év ide vagy oda már nem számít

22N

2017. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokáig úgy gondoltam, hogy csak nálam x évvel idősebb férfival tudnék összejönni (max. 10-12 év év korkülönbséget tartottam elképzelhetőnek, ennél nagyobb korkülönbségnél egyszerűen nem tudok vonzódni valakihez). Aztán később megismertem a párom, aki majdnem egy évtizeddel fiatalabb nálam, és rájöttem, hogy azonos generáción belül tökmindegy. De a lényeg, hogy csak annyit vállalnék be felfelé, mint amennyit lefelé, és ezt is csak egy bizonyos kor felett, mert ahogy fentebb írta valaki, egy 15 és egy 25 éves között az a tíz év rengeteg... 30 felett meg már nem sokat számít.
2017. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 29 évesen volt 19 éves párom.

Sokszor már én szóltam rá,hogy legyen már kicsit lazább és vadabb :D

Nagyon komoly gondolkodásu és érett ember volt.Igazi felnőtt férfi volt akiben imádtam mindent.

3 évig voltunk együtt.(Nem a kor miatt szakitottunk)

A kor nem mond el semmit egy emberről.

A személyisége és életfelfogása a lényeg.

2017. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
En pont azert elek 10 evvel idosebb ferfival kapcsolatban, mert a nagy tobbseg eseteben igenis szamit a kor. 30x evesen mar plane nem tudnek komolyan venni egy huszoneves fiut.
2017. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen.
2017. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Lefelé semmiképpen, nagyon egyszerű okból: 10 év korkülönbség általában látszik, akármilyen jól tartja magát az idősebb fél. És nem én akarok az idősebb fél lenni.

Én sosem mondtam hogy a kor csak egy szám. 12 évvel idősebb a mostani párom, és ez így még jó nekem. Jobb lenne ha fiatalabb lenne, de ezt dobta az élet. Viszont én nem tudnék fiatalabbal lenni, max ha 1-2 évvel fiatalabb. Mást nem nézek le érte, de nálam nem működik. Szeretek én lenni a "csitri".

2017. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tartós kapcsolatban 10 év nem számít, több már talán igen.

Egy flört, rövid távú kapcsolat még nagyobb korkülönbséggel is működhet.

2017. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!