Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nő és egy férfi! Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timimező kérdése:

Van egy nő és egy férfi! Ha a férfi ittasan meg józanul is azt mondja hogy szerelmes! Azt komolyan gondolja vagy csak szexet akkar?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 20:05
 1/3 A legrosszabb ***** válasza:
Gyanítom, alig ismeritek egymást, már csak abból kifolyólag, hogy egy faszi rögvest szerelemet vall neked, s ilyen esetben gondolom nem csapja a szelet neked valaki hónapokig/évekig. Szóval nyugi, részegen is, józanon is csak dugni akar egy jót.
2017. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegy mit mond, mit akar. Szex akkor lesz ha lefekszel vele.
2017. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj :D Nekem van egy ex-osztálytársam aki rendszeresen szerelmet vallott nekem, mikor részeg volt. De akkor rengetegszer. Azóta barátnője van, de még így is volt rá példa...

Talán én vagyok élete nője, talán nem, de elég komolytalan volt számomra, a szex valószínűbb, mint a komoly szándék..

2017. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!