Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi, , kiábrándul" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, , kiábrándul" az első együttlét után, a nő meg szerelmes lesz? Van ebben igazság?

Figyelt kérdés
Mi ennek az alapja? Tapasztalatok?
2017. febr. 10. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek akkor van alapja, hogy ha a pasinak csak egy dugásra kell a nő, magyarul nem vonzódik hozzá, csak fizikailag. Akkor hamar ráunhat.

A nőknél meg eleve kicsit jobban össze van kötve a testiség az érzelmekkel. Ezért hajlamosak vagyunk egyből beleesni bárkibe aki úgy közeledik, érdeklődik irántunk.


De ez így általánosítás. Szóval alapvetően nem igaz.

2017. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő merev, passzív, vagy a smink és a push-up tartotta egyben, a férfi pedig odafigyelt, és valóban azt nyújtotta a nőnek, amit kell, akkor igen. De ez egy végkifejlete a kalandnak, van millió más verzió is.


Amire te gondolsz, azok a változatosságot, vadászatot igénylő férfiak, akiknek addig izgalmas a nő, amíg meg nem kapták, aztán viszlát. Nem tudom, ez gyakori-e, én még ilyennel nem találkoztam.


A nők meg valóban inkább érzelmi alapon bújnak ágyba, de ez sem általános! Simán van, aki egy jó éjszaka után lelép reggel szívfájdalom nélkül, mert ennyire van szüksége.


A fenti megállapítás tehet LEHET igaz, ahogy minden más variáció is.

2017. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem ábrándul ki. Az első együttlét után a férfi inkább célba ér a nő pedig rajthoz áll. Van különbség.

30/f

2017. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2017. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon borzaszto lehet a szex akkor, ha kiabrandul utana a ferfi :D A parom viselkedese cseppet sem valtozott, miutan lefekudtunk, pedig viszonylag hamar tortent es meg nem jartunk "hivatalosan" akkor.

Ha eleve ugy all a ferfi a dologhoz, hogy o csak szexelni akar egyet a novel, akkor nyilvan neki ott vege is a dolognak utana.

2017. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az olaszok pedig vidámak és a németek precízek. A kollektivizmusnak meg sok értelme van. Ja, nem.
2017. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Két esetben tudom elképzelni, hogy a nő így éli meg:

-Ha a férfi eleve csak szexre hajtott, de ez esetben ugye szó sincs kiábrándulásból, hiszen bele se volt ábrándulva a nőbe. Megkapta, amit akart és részéről ennyi volt az ügy.

-Ha a férfi nem azt kapja az ágyban, amire számít. És itt inkább a nő hozzáállásáról van szó... ha egy darab fa az ágyban, vagy szélsőségesen gátlásos, vagy prűd, az bizony nagyon könnyen vezethet kiábránduláshoz.

2017. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek gátlásos, prűd pasik? Kár.
2017. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
# 8: De, vannak. Csak a kérdés nem erről szólt.
2017. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak női részről tudok nyilatkozni, de én nem a szextől leszek szerelmes, hanem már előtte eldől ... úgy az első beszélgetés után általában. :D Viszont nekem az sose ment, hogy valaki elsőre ne mozgasson meg semmit, csak jóval később. Ha meg nem érzek semmit, és úgy kerülünk intim viszonyba, nem feltétlen szex, akár csók is, akkor igazi kiábrándulást érzek.
2017. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!