Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok.

Volt egy barátom akivel 2évet voltunk együtt és most 2,5éve már külön vagyunk kb.

Neki már van másik párja egész rég ota. Jól elvannak.

Nekem is volt azóta 1-2 röviebb kapcsolatom,de valahogy nem működtek.

Egyszerüen bármennyire is próbálom elfelejteni ezt a srácot, nem megy. Van hogy 1-2napig el tudom magamban nyomni ezt az érzést,de aztán egyszercsak újra elő jön.

Nagyon unom már ezt a miatta való szenvedést.

Normális ez, hogy ennyi idő után is így szeressünk valakit???

Tudna valaki valami tippet adni azzal kapcsolatban, hogy ti mit tennétek a helyemben?

Megpróbálnátok még visszaszerezni? Ha igen, hogyan?

köszi mindenkinek előre is. Legyen szép napotok :)



2017. febr. 23. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugnod kéne már egy jót...:)
2017. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Lessz más.Ha szét mentetek biztosan okkal volt.Majd jön valaki aki elfeledtteti veled.De ne keresd mindenkiben őt!!
2017. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mint fentebb írtam,nekem is volt azóta más. nem vagyok rágörcsölve a témára. ugyanugy ismerkedem, van szexuális életem stb. Itt az érzelmeimmel van a baj hogy nem tudom kiverni a fejemből. biztos tudjátok miről beszélek:D
2017. febr. 24. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!