Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elméleti kérdés! Mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Mi a véleményetek arról, ha valaki a szakítás után x idővel az ex legjobb barátjával/barátnőjével jön össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én magam sem tudom, hogy hogy reagálnék ha a párom a szakításuk után összejönne valamelyik barátnőmmel. De igazából azokat a nézeteket sem ertem amikor valaki emiatt megharagszik a másikra. Hiszen ha boldogok egutt, hát áldásom rájuk amíg nem dörgöli egyikük sem az orrom alá a szerelmüket. De hallottam mar olyat is aki egy ilyen miatt a kapcsolatot is megszakította a másik féllel.



2017. febr. 24. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Semmi köze az exemnek ahhoz, hogy kivel jövök össze, ha megmaradt köztünk a normális viszony, akkor még talán örül is neki, hogy összejöttem valakivel. Ha meg kettejük között ebből súrlódás van, akkor oldják meg egymás között.
2017. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"amíg nem dörgöli egyikük sem az orrom alá a szerelmüket"

? :D

Szakítás után az ex nálam ugyanolyan, mint bármelyik másik ismerősöm. Ugyanannyira "dörgölöm az orra alá", mint másoknak, és ő is ugyanannyira dörgölje az orrom alá. Miben más? Már nem vagyunk együtt, kapcsolati téren ő már nekem "senki".

Az ismerősi körömben sok ilyen történt, sehol nem lett belőle gáz, sokszor járnak továbbra is egy társaságba.

2017. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nagyon nagyon kiakasztana, ha szerelmes voltam az exbe. Főleg, ha ő dobott és piszok nehéz volt feldolgoznom. Nem beszélnék többet a barátnőmmel. Nem haragudnék, csak nem tudnám feldolgozni.


Ha csak jártunk, nem érdekelne.

2017. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!