Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lett volna a legjobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett volna a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni. Sok durva dolgot ki fogok hagyni, amit csinált.

A barátommal nagyon kaotikus volt a kapcsolatunk... 9 hónapja voltunk együtt, mikor megcsaltam egy lánnyal. Ennek az előzménye az volt, hogy a kapcsolatunk alatt tudatosult bennem, hogy biszex vagyok, de ezt ő undorítónak tartotta, ezért nem mondtam el neki... Aztán nagyon megromlott köztünk minden, kezdett elegem lenni a kisajátításából, történtek dolgok, és bosszúból megint megcsaltam, de utána szakítottam vele, épp külföldön volt. Tudom, nagyon rossz húzás volt... Aztán visszajött, és megtudta, kivel csókolóztam. Elkezdett kavargatni ezzel a lánnyal, aki elvileg jó barátnőm volt, de mindegy... Vissza akartam kapni a barátomat. Nagyon sokat vezekeltem, és küzdöttem! Hihetetlenül sokszor megalázott, de úgy éreztem, tartozom neki, mert megbántottam. Aztán összejöttünk újra. Közben egy lányon, aki éppen szakított a barátjával, megesett a szívem, és vigasztalni kezdtem... Aztán ő szépen átpártolt a barátomhoz... 1 hónapig csalt vele a barátom - úgy, hogy közben volt hogy átjött hozzám aludni, itattam, etettem, ápoltam a lelkét. Sebaj, ilyen vagyok. Ez egyébként azután derült ki hogy a barátom szakított velem, mert úgy érezte kell neki egy kis szünet hogy rendbe rakja az érzéseit. Hahaha... Később közölte, hogy megérdemeltem. Ez sem volt elég nekem. Nem beszéltünk 4 napig, majd felhívott, hogy elmondja megint, hogy megérdemeltem! ( egyébként idegösszeroppanást kaptam, és én nem mondtam neki, másoktól tudta meg, később a szememre hányta hogy miért nem mondtam el neki...) Jó, végül nyeltem egy nagyot, és egyre javult a kapcsolatunk, segíteni akartam neki, barátja lenni, bebizonyítani hogy nagyon félreismert emberileg. Azt mondtam neki, hogy ha rájött arra, hogy igazából milyen is vagyok, akkor közölje velem. Akkor ha úgy gondolja újra akarja kezdeni, akkor kezdjük, ha nem, akkor mindenki mehet a dolgára, és tiszta lesz a lelkiismeretem. Beleegyezett. De ugyanúgy puszilgatott és viselkedett velem, mintha együtt lennénk - közben ott volt az a másik csaj, akivel még mindig kavargatott. Próbáltam segíteni a kapcsolatukon és kibékíteni őket - a csávó nem akart összejönni vele, ez egy másik sztori - mert a csaj többször is féltékeny volt rám. Kezdett sok lenni a dolog, mert a srác ingázott kettőnk között, és én nem akartam rongy lenni. Emlékeztettem az egyezségünkre, és elmondtam, hogy nem tudok tovább lépni így. Azt mondta szemrehányó hangon, hogy hát ő becsapva érzi magát... Azt mondtam neki, hogy találkozzunk, beszéljük meg. Azt hazudta csak 1 hét múlva ér rá. Azt mondtam rendben van, majd fogta magát, és szemrehányóan leírta nekem 1 nappal később ( úgy formálva a dolgokat mintha én akartam volna ) hogy akkor ez lesz az utolsó üzenete.

Én akartam a barátja lenni ezek után is mert nem akartam elveszíteni az életemből. Szerettem, nem lehet, hogy ennyire fekete legyen a lelke... El akartam neki ezt mondani, hogy nekem idő kell most, hogy tovább tudjak lépni, meg így ő sem fog tudni... Nem érdekelte. Hogy lehet valaki ilyen?

Nem írtam neki vissza - azóta sem kerestem, ez két hete volt. Van esély hogy egyszer "jó útra tér", vagy ne gondolkozzak ezen...? Nagyon bánt, hogy így kellett vége legyen, én minden megtettem...

18 L, 20 F



2015. okt. 12. 22:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Összesen egyébként 16 hónapot voltunk együtt.
2015. okt. 12. 22:14
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb döntés az lett volna, ha össze se jössz vele. Érzelmileg kislány vagy még.


- Megcsaltad

- Őszinte sem voltál vele

- Bosszúálló is vagy

- Sajnáltatod magad, mert Te magad eldöntötted, hogy jó viszonyt ápolsz a lánnyal, akivel éppen csalt a barátod.

- Olyan dolgot akartál bizonygatni (hogy félreismert), ami nem igaz.

- Ráadásul ezalatt a 16 hónap alatt találhattál volna egy kedves, odaadó, értelmes fiút, és te magad is őszinte, hűséges lehettél volna hozzá. Te nem ezt választottad, így jártál. Egyszer majd felnősz.


F

2015. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az ebből nem vonható le, hogy érzelmileg kislány vagyok, de köszi az analízist, ilyet nem kértem. Igen, megcsaltam, lánnyal. Az azért más, főleg azok után, amik történtek. De direkt le is írtam hogy sok dolgot le se írok, amiket csinált.

Én vagyok a bosszúálló???? Olvasd már vissza ő mit csinált... Ja, meg azért ennek egy kicsit több alapja is van...

Másrészt meg fogalmam sem volt arról hogy ez a csaj ekkora egy kétszínű, rosszindulatú förtelem, akkor nyílván nem ápolom a lelkét...

2015. okt. 12. 22:29
 4/11 A kérdező kommentje:

Az meg hogy félreismert valóban nem igaz. Semmi újat nem bizonyítottam csak azt hogy önérzet nélküli naiv kislány vagyok. Köszi, már meg is van a válasz!

Biztos valami nőgyűlölő paraszt vagy. Nem baj, majd kinövöd...

2015. okt. 12. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Ebből a kb. egy oldalból, és a két válaszodból bizony tökéletesen levonható, hogy érzelmileg még éretlen vagy, de várom a többiek véleményét. Mi nem tudhatjuk azt, amit nem írtál le, csak az alapján tudnánk segíteni, amit leírtál. Nem vagyok nőgyűlölő, de senki nem szereti a csalfa, hazug embereket, és az érzelmi játékokat. Tipikusan azt várod, hogy mások sajnáljanak amiért segítettél a lánynak, amiért mástól tudta meg, hogy idegösszeroppanást kaptál, stb., és közben saját magadat görgeted egy érzelmi gödörbe.


Ne aggódj, a még a lányok többsége is érettebben viselkedik ennél, hát még a nők! :) Kifejezetten szeretek értelmes nőkkel ismerkedni, szeretem a személyiségüket, dolgaikat. Mindenféle gyűlölködés távol áll tőlem.

2015. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én értelek. A neten mindenki mondhat bármit magáról... Végül is teljesen mindegy, mit gondolsz rólam, a környezetemben élők tudják milyen vagyok. Valóban lehetséges, hogy ez rí le az írásomból, legyen ez a véleményed.

Érzelmi játékok - pontosan ez az, amit a barátom játszott velem. Kisajátító, érzelmi játékokat.

Semmilyen sajnálatot nem várok, hiszen le is írtam, hogy tisztában vagyok a hibámmal. Ha olyan okos lennél, mint amilyennek lefested magad azzal, hogy engem húzol le, talán észrevehetted volna, hogy a kérdésre sajnos nem válaszoltál. Szerintem távozz nyugodtan angolosan, és máshol alakíts ki diagnózist "kislányok" írásaiból; ahogy én is kialakítottam a magam diagnózisát, miszerint nőgyűlölő vagy - persze teljesen irrealisztikusan. Talán azért, mert azt figyelembe sem vetted, hogy leírtam, én miken mentem keresztül azért, hogy a hibáimat helyrehozzam!

Egyébként, kíváncsi lennék a korodra...

2015. okt. 12. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátod valóban játszott veled, de te pedig még hónapokon keresztül asszisztáltál hozzá, sőt, bosszút is álltál, amivel méginkább elvesztegetted az időd magadtól, hogy egy normális fiúval légy. Ez nem túl nagy érettségre vall részedről. És ha nem azzal foglalkoztál volna, hogyan "vágj vissza" (bár nem tudom mire), észrevehetted volna, hogy az első mondatommal megválaszoltam a kérdésed, a másodikkal pedig meg is indokoltam. Az indoklást pedig külön részleteztem is - csak hogy ne érje szó a ház elejét, hogy a levegőbe beszélek.
2015. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és én is azt mondom, te kerested magadnak azzal, hogy sokadjára sem tanultál a saját hibádból. Te sem voltál szent, sem érett. Legkésőbb a bosszú-megcsalás helyett szakítani kellett volna. Ráadásul a hozzád hasonlóak miatt előítéletesek az emberek a biszexuálisakkal: a megcsalás bármilyen neművel ugyanúgy megcsalás. Attól, hogy nem vagy heteroszexuális, egy monogám kapcsolat még ugyanúgy kötelez.
2015. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na várj. Hogy tisztázzunk valamit, a bosszúállás után én szakítottam vele. Utána asszisztáltam a játszadozásokhoz. Akkor állt ő bosszút 4 hónapig - amihez tartottam az arcom, mert azt hittem, tartozom neki. Az érzelmi játékokat meg már a kapcsolatunk alatt is megkaptam - le is írtam hogy elegem lett a kisajátításokból. Ez egy elcseszett kapcsolat volt, persze rengeteg szép résszel!

Az meg, hogy 17 évesen mennyire vagyok érett érzelmileg... Ne haragudj, szerintem 17 évesen teljesen normális volt tőlem, hogy "elvesztegettem az időm". Sőt! Nem tudom, milyen világban élsz és hogy hány éves vagy ( még mindig ) de szerintem a legtöbb lány az én koromban túl van vagy 10 pasin átlagosan, és baromira leszarja ha megbántott valakit. Tisztelet a kivételnek. Ennyit erről.

A kérdésre meg technikailag válaszoltál ugyan, de én a jelenlegi helyzet elkerülése érdekében kérdeztem, mi lett volna a legjobb. A "legyünk barátok vagy ne" dologra értem.

2015. okt. 12. 23:04
 10/11 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek, ha fiúval, akkor fiúval, ha lánnyal akkor lánnyal. Nem voltam szent, se érett, az is igaz, sőt, az is hogy én kevertem a bajt azzal hogy odatartottam az arcom.

De a kérdés még mindig nem ez volt. Kiemelem, mert látom nagyon nehéz megtalálni;


Nem írtam neki vissza - azóta sem kerestem, ez két hete volt. Van esély hogy egyszer "jó útra tér", vagy ne gondolkozzak ezen...? Nagyon bánt, hogy így kellett vége legyen, én minden megtettem...

2015. okt. 12. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!