Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mit jelent, ha összemosolyg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha összemosolygunk egy lánnyal? Mosolyogva köszön. Sóhajt, mély levegőt vesz, amikor meglát.

Figyelt kérdés
Van barátja.
2017. febr. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolja: "Istenem, már megint ez a szerencsétlen!"
2017. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyértelmű, tetszel neki.

Lehet az miatt sóhajtozik, mert ott van a párja és közben vonzódna hozzád is.

Miért nem hívod el egy beszélgetésre? Nem zavarna titeket senki egy üdítő mellett, és megtudnátok beszélni nyiltan ki mit érez :)

Lehet, hogy lenne esélyed, kitudja? :) Annyira nem szerelmes ő, a barátjába. Ha az lenne, nem flörtölne veled, ez tuti.

Sok sikert ;)

25/L

2017. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es nagy volt.
2017. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tényleg akkor szoktam ekkorát sóhajtani 1-es.
2017. febr. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor te egy kibaxott bunkó kretén nő vagy
2017. febr. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!