Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Lent kifejtem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Egy pasi, mindig néz és előre köszön, sőt, ha épp háttal áll nekem és észreveszi, hogy megyek arrafele,akkor azonnal felém fordul és néz, akkor tuti tetszem neki,ugye? Olyan is volt,hogy elhaladtam előtte már jócskán , nem neztem rá, de éreztem,hogy néz, ezért hátrafordultam hirtelen és tényleg nézett, köszönt is azonnal.

2015. dec. 5. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki ez nem vitás ;)
2015. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz miért néz? A farmerodat vagy a kabátodat fürkészi? Nem, hanem téged. Ha neked is bejön a pasi dobj egy kis mosolyt hogy ezzel bátorítsd, mert valamiért nem mer közeledni a fickó.
2015. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy mindig olyan döbbenetes fejjel nézzük egymást, mintha a Jóistent látnánk :D

De legkozelebb megprobalok ramosolyogni:)))

2015. dec. 6. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!