Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazából én azért fordulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából én azért fordulok meg itt, mert van egy bizonyos dolog ami már egy jó ideje nem hagy nyugodni?

Figyelt kérdés
Régebben megismertem egy lányt a barátomon keresztül. ez valahol 2013 környékén volt. Már az első beszélgetés óta valami különleges érzés lappang bennem a mai napig is. A 4 év alatt sajnos nem tudtunk találkozni mivel még gyerek voltam és 170 kilóméter állt közénk ezálltal sehogy sem lehetett kivitelezni. Még ha sikerült is közbejött egy olyan dolog ami nem birt halasztást. Tehát sajnos nemtudtunk találkozni csak a közösségi oldal maradt nekünk. 2 éve szilveszer este pedig felhívtam és kellemes ünnepeket kívántam neki. De azok a kritikus percek mikor tárcsázom és cseng a telefon szerintem életemben nem izgultam még annyira, mint akkor este:) Viszont amikor felvette és meghallottam a hangját az enyém elnémult. Olyan csodás, kellemes, lágy hangja volt amilyet még életemben nem hallottam, de gyorsan össze szedtem magam és kellemes ünnepeket kívántam neki utána pár percet még beszéltünk aztán letettük. Utána egy óráig mámorban volt nemtudom mi lelt engem. Minden nap gondolok rá már lassan 4 éve nincs olyan nap, hogy valamilyen formában eszembe ne jutna. Az idő múlásával neki is barátja lett, ami teljesen érthető. Nekem is volt/ van is párkapcsolatom, de egyik iránt sincs meg az az érzés ami akkor van meg ha csak rá gondolok. Rengeteget is álmodok vele ami a minap is megtörtént. Remélem az idei születésnapjáról már nem maradok le. A 18. lesz és szeretném nyomatékosítani.:) Nagyon fontos számomra. De erről nem beszélek/beszéltem senkinek ezért gondoltam hogy egy anoním oldalon próbálok tanácsot kérni esetleg véleményket hogy mit gondoltok erről? Ha esetleg még valakit részletesebben is érdekelné szívesen megosztom vele.:) Tehát nagyon szívesen várok sok-sok választ!:) Köszönöm hogy végigolvastad!

2017. febr. 26. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Beleszerettél egy ideálba. A te korodban normális. De ne feledd, őt te találtad ki, nem biztos, hogy olyan, amlyennek elképzelted.

Ha nincs barátja, szervezz egy sétát egy szép tavaszi napra valahol kettőtök között félúton.

2017. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 éve folyamatosan beszélünk. Jobb is és rosszabb oldalát is 'ismerem' már. Nem mondom hogy sajnos, de van barátja. Foggalmam sincs mit tegyek. És nem ideál mert a barátom személyesen ismerte és nyomatékosította, hogy még egy ilyen lánnyal még ő sem találkozott.
2017. febr. 26. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, ha van barátja, akkor biztos nem fog a karjaidba rohanni. Búcsúzz el tőle szépen.
2017. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem a kitartásom meghozza egyszer a gyümölcsét.
2017. febr. 26. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát, szerintem nem, de mindegy. Kár elpazarolnod az éveidet. Ha akarna, veled lenne. Inkább járj nyitott szemmel, vannak kedves, rendes lányok rajta kívül is. Különben könnyen úgy járhatsz, mint az itt írogató huszonévesek, akiknek még sosem volt kapcsolatuk, aztán panaszkodhatsz te is.
2017. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol mondom hogy hagyd. ugyan ez volt a sztorink, csak mi elkezdtünk találkozgatni. összejöttünk es kb minden hétvégét együtt töltöttünk.én magamra erőltettem hogy ő az ideálom, végül tényleg az lett, de a lánynak nem sikerült ez.a nagy távolság miatt olyan lazán csalt meg hogy azt ne tudd meg soha.
2017. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennyire nem vagyok jövőbe látó és nem ringatom magam leány álmokba sem, DE iszonyatosan remélem hogy majd jobban összemelegszünk.:) Igen sok az a 170 km, de valahogy csak ki lehet majd küszöbölni...Viszont addig el is kell jutni.:)
2017. márc. 2. 00:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Viccen kívül nagyon intenzíven gondolok rá. Dehát nem szabad emiatt 4 fal közé zárnom és ez tiszta. Viszont ő tényleg AZ. Még mielőtt megismertem mondhatjuk "megálmodtam" ? Ha lehetséges. És nemtudom hangsúlyozni, de az első pertől kezdve olyan érzésem van mint még soha ha csak rá gondolok.:) Juteszembe 2-3 éve születésnapján megakartam lepni.:D 15 éves lehettem kb. Egy nagy csokor rózsát akartam küldeni neki, de sajnos nem sikerült kideritenem hogy mégis hova kell küldeni.:D Rá 1 évre elmondtam neki és iszonyatosan zavarban volt, már csak a gesztus, hogy megakartam csinálni és elképzelte.:)
2017. márc. 2. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!