Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb pasinak, , szomorú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak, , szomorú" dolog a házasság egy bizonyos kor felett? A legtöbb nő tényleg házisárkánnyá válik (tudom a szlogent: a gyks nők sosem ilyenek, de menjünk a való világba)?

Figyelt kérdés
"A házasságról alkotott negatív véleményemet az élet tükrözi, és szerintem sok hozzám hasonló férfi is ugyanígy érez. A nősüléstől való félelmemet éppen a házas ismerőseim erősítik meg, akiknél azt látom, hogy alig van szabadidejük, a feleségük állandóan piszkálja őket, hol azért, mert nem segítenek be a házimunkába, hol meg azért, mert nem visznek haza elég pénzt. Arról már nem beszélve, hogy ha az asszony néha elengedi őket, és csapunk egy görbe estét, néhányan közülük a jegygyűrűt is leveszik csak azért, hogy szabadon flörtölgethessenek a csajokkal. A nők részéről pedig egyáltalán nem fair, hogy elítélik azokat a pasikat, akik még soha nem nősültek meg, de ha az illető már kétszer elvált, akkor senkinek nem jut eszébe, hogy valami gond lehet vele."
2016. ápr. 21. 23:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen férfiak mellett, akik még a gyűrűt is leveszik, hogy flörtölhessenek a lányokkal, nem csoda, ha sárkány lesz a feleség...
2016. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 cica gombolyag válasza:
75%

Szerintem ebben fokozatok vannak.

Tételezzük fel, hogy mondjuk a férfi megcsalja a nőt, és ezt a nő tudja/sejti. Akkor már csak azért is ilyen lesz, mert félti a helyét, a gyerekeit. Azért lássuk be.. Nagyon sok olyan férfi van, aki kettős életet él (család&szerető) és akik ezek után nem is foglalkoznak az otthoniakkal. A válásról ne is beszéljünk.. Én nem ismerek olyan férfit, aki a válás után még kapcsolatban maradt a gyermekeivel (5-15 éves gyerekek).

Vagy a következő eset, hogy ezt látta otthon is. Erről tulajdonképpen nem a nő tehet, csupán ezt tanulta a szüleitől. (Más kérdés, hogy ha nagyon akar változtathat ezen)

És a harmadik eset szerintem, amikor egy nő már túlságosan uralni akarja a férjét. Eszébe sem jut, hogy ő az a férfi, akit ő szeret(ett). Sokan ilyenkor már csak a gyerekekre koncentrálnak, és ezért ilyenek.. Ilyenkor javarészt már a szexuális életük sem jó. Innen pedig eljuthatunk a szeretőig (akár mindkét fél részéről), ahonnan csak megindul a lejtőn lefelé a kapcsolat.

Nekem ez a véleményem erről.

2016. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Szerintem ha legalább 7-10+ éve tart egy házasság, van egy buli, csupa 40 es pasik, 20 on éves nők, akkor 10 ből legalább 7 férfi leveszi a gyűrűt, ha van esélye egy alkalmi légyottra. Meg lehet cáfolni, hogy az ő férje stb nem olyan, de amiről nem tud, az nem fáj...A legtöbb pasi nem fatökű ebben a helyzetben.
2016. ápr. 21. 23:58
 4/34 cica gombolyag válasza:
100%

Egy házasságban nem kell feltétlenül rossznak lennie a szexnek.. Ezt sosem értettem egyébként sem, hogy hogyan lehet rossz a szex.

Inkább csak a gyerek miatt megy tönkre, mert sokan nem tudják ezt rendesen kezelni.

(Szerintem, ha egy férj igazán szereti a feleségét, és főleg ha 10 éve házasok, nem fogja megcsalni. Az már más, ha nem élnek már a gyerek óta nemi életet.)

2016. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ne tudjátok meg, van egy fórum. Potencia problémákkal foglalkozik. Szoktam néha olvasgatni, na nem a gondjaim miatt, csak ha 50 leszek és netán ilyen panaszaim lennének, akkor mit tehetek. Kb 10-12 ezer hozzászólás van ott. Ebből ha 3.500 at, 4 ezret 1 év alatt átlapozgattam. Nem mondok sokat, ha legalább 1000 pasi kettős életet él ott, a feleség és hétvégente a szerető. Nem tréfa. Ugye ez pedig csak egy kis morzsa, mennyi lehet valójában. Ha azt vesszük, hogy a válási ráta meghaladja itthon az 50%-ot, plusz e mellé jön még legalább 30%-nyi rossz házasság, ahol csak tengődnek egymás mellett, akkor nagyon kevesen élhetnek megcsalásmentes, harmonikus házasságban. Volt már nő, aki engem osztott, hogy így meg úgy imádja a férjét, meg viszont. Mondanom sem kell, már régen elváltak. Hány olyan 45-50 körüli kollegina jár dolgozni, ahol én is vagyok, ha a fele sejtené, hogy megcsalja a férjük (szinte mindenki tudja kisvárosban), akkor arcuk olyan lenne, mint akik citromba haraptak volna. De hát, amiről nem tud, az ne fáj.
2016. ápr. 22. 00:06
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Oh igen,így is van rendkívül szomorú.Könnybe lábad a szemem ha arra gondolok,hogy a páromnak nap mint nap mit kell átélnie sárkánylétem hatására...Ha hazajön a munkából ledobálja a ruháit épp ahol van,várja a hideg whisky a tévé előtt,meg a meleg vacsora az asztalon -szörnyű idegesítő mikor "Jó étvágyat kívánok neki."- Azután a kádba habos fürdővízben kell a kínok kínját kiállnia mikor lemosom a hátát és egyéb testrészeit...a fárasztó szexről ne is beszéljünk az maga a pokol-igen szomorú,hogy húsz év és két gyerek után sem híztam el és feszes a testem az meg egyszerűen elviselhetetlen,hogy nyitott vagyok a legtöbb huncutságra s ráadásul még hűséges is vagyok. Szomorú tényleg mikor a kávés csészéket és a szemetet is összeszedem utána,vasalom a ruháit és csak tépem a szám,hogy untassam a beszélgetésemmel. Személy szerint nem ítélem el az olyan pasikat akik nem nősülnek,sőt a lányomnak is azt tanácsolom,hogy soha ne házasodjék-mert a végén még átalakul csúnya -mutáns házisárkánnyá. 40/N
2016. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Van valami statisztika, hogy 1. vagy 2. gyerek után 70%-ban (amit bevallottak az ezer fős mintából)már szinte semmilyen nemi életet nem éltek a felek.
2016. ápr. 22. 00:08
 8/34 A kérdező kommentje:
jó sokat megteszel a párodért, közben ő meg döfi a titkárnőt vagy kolléganőt.
2016. ápr. 22. 00:10
 9/34 anonim ***** válasza:
[link] :(
2016. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Jó szám, még mindig szeretem. :)
2016. ápr. 22. 00:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!