Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy majdnem minden lányba rögtön képes vagyok többet látni, úgy hogy még szinte nem is ismerem?

Figyelt kérdés

Tehát amikor egy lánnyal elkezdek ismerkedni/beszélgetni, és szimpatikus a beszélgetés elején (netnél), vagy jól néz ki (élőben) (és ezek a nők nagyrészét lefedik) akkor rögtön potenciális partnert, vagy alkalmat látok a dologban. Nem is arról van szó, hogy rögtön vonzónak találom, hanem csak annyi, hogy úgy érzem, érdemes lenne egy próbát adni a dolognak, amiből aztán kialakulhatna valami. És nincsen az, hogy csak kizárólag barátkoznék, de semmi több. (Persze ha aztán csak barátság alakul ki, nyilván nem baj.)


Miért lehet ez? Egyszerűen ilyenek a férfi "ösztönök" ? Vagy inkább annak lehet szerepe, hogy nem vagyok rutinos a lányokkal való kommunikációban? (Eddig össz-vissz 3 randim, egy kapcsolatom, és egy alkalmim volt csak. )



2017. márc. 3. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én is kb hasonlóképp vagyok ezzel, csak nőként. Én nem nagyon tudok a férfiakra barátként nézni, mert mindig potenciális partnert látok bennük. Aki tetszik, vagy megfog beszélgetés alapján azt potenciális jelöltnek tekintem, aki meg nem, azzal sem vagyok képes barátkozni, mert folyton azon aggódom, hogy ő esetleg többet akarhatna még akkor is, ha ilyenről egyébként nincs szó.
2017. márc. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok.


Szerintem csak Ti is egy normális emberre vágytok és ezért láthattok többet egy emberben, mint ami a valóságban. Én is így vagyok ezzel. Ezzel semmi baj nincs szerintem. Vágyakozás, reménykedés. De attól muszáj észnél lenni, mert könnyen nagyot koppanhatunk.


25f

2017. márc. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak fiatalok vagytok,és/vagy, ahogy előttem írta vágytok a szerelemre,az érzésre,egy normáis emberre,felnagyítjátok az értékeit.De ha tisztában vagy ezzel kérdező,akkor szerintem tudatosan tudsz rajta változtatni kicsit.
2017. márc. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenki így van vele. Legfeljebb visszariad, még mielőtt tenne bármit is.
2017. márc. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bumbzsi válasza:
72%
Ez szeretet hiány. Tudatalattiban vágysz arra hogy vkihez tartozz!
2017. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Projekció. Nem csak te vagy ezzel így, szinte mindenki beleesik ebbe a hibába.


Az ideális nőképedet vetíted bele ezekbe a lányokba. Egy (netes) ismerkedésnél csak néhány nagyon felületes vonását ismered meg a másiknak, és ha ez a néhány vonás szimpatikus, az összes hézagot, ismeretlen területet ideális tulajdonságokkal töltesz fel.

Azt kell felismerned előbb-utóbb, hogy ilyenkor nem valós személyhez vonzódsz, hanem egy általad kreált, ismeretlen emberre vetített képbe. Ha képes leszel valódi emberek iránt érdeklődni, valódi értékeket keresni és szeretni, akkor fogsz tudni rendes kapcsolatot kialakítani.

2017. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak még nem találkoztam hasonló adottságú nővel...
2017. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!