Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heroden kérdése:

Lányok! Szerintetek mi lenne a lehető legjobb ajándék ebben a helyzetben, Ti minek örülnek a legjobban?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a helyzet, hogy a munkahelyemen van egy lány aki már hónapok óta tetszik (életemben először érzek ilyen szintű rajongást valaki iránt) de egyenlőre csak köszönőviszonyban vagyunk, mivel nem mertem még lépni felé...

Arra gondoltam, hogy nőnap alkalmából meglepem valamilyen ajándékkal, de nem tudom, hogy mi lenne a legjobb választás. Az alap csoki virág kombóval nem nagyon lőhetek mellé, de ha virág akkor milyen?!? Cserepes vagy vágott? Vagy esetleg virág és mellé egy plüss, hogy az mindig rám emlékeztesse, vagyis egyenlőre a gesztusra, mert úgy tervezem, hogy mire beér reggel addigra már ott lesz az ajtajában. Vagy szerintetek ez már egy kicsit sok lenne? Ahhh annyira összezavarodtam 😅 Kérlek írjátok meg, hogy Ti minek tudnátok a legjobban örülni egy ilyen névtelen hódolótól 😋😊



2017. márc. 4. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Plüsst semmiképpen ne :)

Szerintem a vágott virág jobb ötlet, magamból kiindulva inkább azt szeretnék, mert nálam meghalnak a cserepesek :) Semmiképp ne egy nagy csokor legyen, csak valami jelképes kis tulipán vagy margaréta :)

A csoki is kedves ötlet, esetleg valami kis különlegesebb fajta még jobb lehet.

23/N

2017. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tulipánnak örülnék,mert az a kedvencem. De nyílván minden nő más.
2017. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mivel csak köszönőviszonyban vagytok, maradj inkább csak valami jelképesnél

szóval plüsst szerintem ne, de a virág jó ötlet, azzal tényleg nehéz mellé lőni (ilyen alkalomra teljesen jó a vágott is)

2017. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag virág, és kizárólag ésszerű összegért. Hiszen nem is ismered.
2017. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat😊

Tehát akkor vágott virág az tuti, és mellé valamilyen csoki. Mindkettőre kérek még pár tippet!😋 Ha rózsa milyen színű? A vörös egyértelműen a szerelem jele de talán az túlzás lenne, akkor marad a fehér, vagy a rózsaszín... A tulipán egy kicsit snassznak tűnik nekem, de mivel többen is írtátok azt is fontolóra veszem. 😉😊

2017. márc. 4. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Utalom,ha csokit es viragot kapok. Csokit nem eszek,a virag meg ugyis elhervad,folosleges penzkidobas es elfelejtődik.. En vlami kis plüssnek vagy valamilyen kis tárgynak örülnék a legjobban(lehet akár jópofa bögre(fém bögrènek orulnék a legjobban,kis pöttyösnek) vagy egy aranyos kis kép,kulcstartó,szép toll..) szoval bármi kis aprosag. De ez az en velemenyem. Altalaban a lanyok orulnek a csoki-viragnak.
2017. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!