Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit túlsúlyos lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit túlsúlyos lányok! Milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Kort írjatok.

2017. márc. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nagyban függ attól hogy az adott hölgy az ajtóban áll éppen vagy nem
2017. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon csakis csinos és szép lányok vannak.

Nem tudtad?

2017. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Magas, izmos. Olyasmik mint Dwayne Johnson.

23.

2017. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát, sajnos én nem kicsit vagyok túlsúlyos, hanem lassan már az elhízott kategóriát súrolom (170 cm-105 kg) (szeretnék ezen változtatni, tudom hogy az egészségem rovására megy)... a kérdésre válaszolva nekem a kicsit mackósabb testalkatú magas férfiak tetszenek


egy kis érdekesség amit megfigyeltem... az idősebb 50-70 korosztályú férfiak mindig ràm mozdulnak... volt már olyan, hogy leszólított egy ilyen bácsi, hogy meginnék-e vele egy kávét, egy másik alkalommal pedig egy köszönő viszonyban ismertük egymást bàcsi megkérdezte h van-e barátom és megadnám-e a telefonszámom(miután mosolyogva köszöntem neki)...és ezek tényleg komolyan is gondolják... az utcán-tömegközlekedésen szinte napi rendszerességgel megbámul egy-egy ilyen férfi, van hogy olyan kiéhezetten bámulnak, hogy a hideg is kiráz... rêgen amikor szórólapot osztottam akkor is rendszeresen leálltak velem beszélgetni... szóval tudom hogy ez nem volt kérdés, de az biztos hogy az idős férfiaknak tetszenek a duci lányok, vagy lehet az is hogy nekik már mindegy, mindenkinél bepróbálkoznak... mindenesetre jó lenne már ha egy max 30 éves férfiból is kiváltanék ilyen hatást, mert valahogy ez a korosztály, akik engem is érdekelnének, ők messziről elkerülnek...

21\N

2017. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel magam is sportolok,ennek ellenére van mit fogni,de azért a hasonlóan sportos egyedek tetszenek. Legyen mellé sportosan elegáns. Hát kb ennyi. Magam is hozom a szintet.😏

24l

2017. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!