Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire kizáró ok ha egy fiú kicsit túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évekbe felszedtem egy pár kilót nem vagyok annyira annyira nagyon kövér inkább kicsit mackósabb. Ez miatt mostanság eléggé elment az önbizalmam. :( Szeretném leadni a felszedett felesleget de az a baj hogy túlságosan szeretem a hasamat ahhoz hogy neki lássak diétázni és így sokkal nehezebb lefogyni.
2014. júl. 4. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
fiúknak is kizáró ok.:D
2014. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond, sőt :)
2014. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Nálam egy valamire való pasi 90 kg felett kezdődött mindig is... mondjuk nem sok ilyennel találkoztam:(


A férjem pl a testtömegindex szerint túlsúlyos, bár szerintem nem az. 190 centi és 95 kiló. Bár kicsit izmos is. Van fognivaló feneke, és egy kicsi pocakja, de nem sörhas. Én szeretem pl a hasát nagyon:)


Az összeköltözésünk után picit felszedett magára. Akkor 110 kg volt. Ha az arcán nem látszott volna meg, akkor fel sem tűnik. Amúgy Az anyja szólt rá, meg a haverja...Azóta ugye visszafogyott, de én akkor is szexinek tartottam.. gyakorlatilag azért mert minden nap láttam , és egyszerűen nem tűnt úgy fel igazán, hogy felszedett pár kilót.

2014. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
egyébként a pasiknak sem kizáró ok, ez hülyeség első....
2014. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindig csak annyit mondok: szélsőséges súlyú ne legyen (kórosan sovány/elhízott). Ezzel már nehéz melléfognom, de néha még így is sikerül. Pl. Ha a pasinak nagyobb a melle, mint nekem az zavarna. :)
2014. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az én párom is ott van hogy 120kg és nekem így tetszik :) Hidd el,lesz olyan lány aki odáig lesz érted még így is :)
2014. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom se gizda, szerintem az nem is szép :) Nekem az olyan palik jönnek be, akiken van mit fogni :D
2014. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokan a macikákra izgulnak, én spec nem.
2014. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsanat, nekem 100%-ban kizaro ok, foleg hogy en is sportolok :)
2014. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az átlagos, egyszerű, régies nők szeretik a mackósabb pasikat, az átlagos fiatalok (16-23) és a sportos, fitnesses, kondis lányok inkább a vékonyakra vagy szálkásakra mennek, de túlsúly kizáró ok az biztos...én mackós vagyok, fiatalt nagyon nehéz találni, de nem lehetetlen, kondist, sportosat lehetetlen, átlagosat, 25 felettit pedig simán...ja és plusz inkább vidékit, falusiaknak még sokkal könnyebb megfelelni...
2014. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!