Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy többet szeretne vagy csak szexet? Mik a jelei?

Figyelt kérdés

Állandoan bókol, észrevesz minden apró részletet.

Sokat bámul, mosolyog rám.

Minden nap összefutunk a munkahelyemen, beszélgetünk. De randira nem hivott el konkrétan, csak utalgat.


2017. márc. 4. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

És Te rögtön arra asszociálsz, hogy lehet csak szexet akar?Nem is csak simán arra hogy tetszel neki?Itt kezdődnek a bajok.Eszedbe se kéne jutni, hogy csak szexet akar, ez egy alapból rossz hozzáállás.

Ha nem jelentkezik szex után, és sose hallasz felőle,akkor csak az kellett neki.Egyébként ha nagyon fényezi magát, és megígér mindent, de még ez sem bizonyíték rá, hogy tényleg csak azt akarja.

2017. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rögtön arra aszociálok, csak már csalódtam párszor.
2017. márc. 4. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Akkor azokat a csalódásokat nem kellene kivetíteni másokra.De most komolyan.Így kezdenél bele valamibe, semmi jó nem fog kisülni.Csalódni mindenki csalódik.
2017. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, tudatod vele hogy te mondjuk 3 hónapig nem szexelsz. Természetesen nem kötelező addig betartani, de szerintem ha lyukra játszik nem fog többet keresni.


Én például simán bevállálnám ha szerelmes lennék a nőbe.

2017. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, kolléga nőt randira, hívni.

Én is elhívtam az egyik kolléga nőmet, aztán ő hívott engem majd később ment a bókolgatás ez az, kifogások, hogy miért nem később meg egy durva elutasítás. Finomban is közölhette volna... de mindegy.

Ha elhívott valahova annak már randi szaga van.... légy,

ha akarod, hogy legyen belőle valami segíts rá egy kicsit te is, ha pedig nem akkor afelé tegyél lépeseket...

2017. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-s vagyok ismét,

én komolyan, gondoltam és több randit szerettem volna ami aztán talán kapcsolattá fejlődne, de semmiképpen sem csak szexet....

és épp azért fájt is nagyon, az a mód ahogyan elutasított, találhatott volna kevésbé "éles" szavakat.

2017. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!