Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már egy férfival olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egy férfival olyan bizalmi szintre jut a kapcsolatunk, hogy beenged a mély érzelmeibe, akkor már rám sem barátként tekint, hanem többként?

Figyelt kérdés

Mennyire van ez összefüggésben szerintetek? Mondjuk ha olyan dolgokról ír egy alapvetően zárkózott férfi, hogy családtagjaihoz hogy kötődik, kit szeret, mi hogy érintette meg.

Mit gondoltok erről?



2017. márc. 12. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy barát pont erre jó, hogy ilyeneket meg lehet beszélni.
2017. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem az a mélység. Majd ha a szerelemmel kapcsolatos érzéseit is megosztja veled, akkor már kész lesz arra, hogy a barátságot feladja a szerelem kedvéért. Csak idő kérdése.
2017. márc. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem is van két olyan lány barátom, akikkel a "szerelmi dolgainkat" meg szoktuk beszélni, de sosem merült fel bennem, hogy bármelyikükkel összejöjjek, nekik pedig párkapcsolatuk van.
2017. márc. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ellentete sztem. Nekem ez ezidaig mindig baratzonakent vegzodott.
2017. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem barát, hanem több? Legjobb barát? 😃


Smárold le, aztán megtudod... :)

2017. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!