Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérhetem, hogy maradjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem, hogy maradjon titokban még a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze egy sráccal, akiért oda vagyok teljesen (ő is értem). A gond az, hogy van egy közös baráti társaságunk, és hamarosan lesz egy összeröffenés is, amin mind ott leszünk, én viszont még nem szeretném, ha mindenki megtudná, járunk. Többek között azért IS, mert az exbarátom is a társaságban van, aki még nem lépett túl rajtam. Szerintem a párom sem tartaná rossz ötletnek a titkolózást, mert az ő legjobb barátja többet akar tőlem barátságnál (én sosem adtam jelét ilyesminek felé). De mégis cikinek érzem ezt felhozni felnőtt fejjel. Hogy tudnám megkérni erre normálisan?

23/L


2016. nov. 15. 01:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt mondd el neki inkább őszintén, hogy még vacilálsz az exed és a legjobb barátja között. Kérj időt.
2016. nov. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A legjobb barátja nagyon nem jön be, az exemen már teljesen túl vagyok. Szerelmes vagyok a páromba, és legszívesebben világgá kürtölném, de azzal sok embert megbántanánk, ezért várni szeretnék még vele.
2016. nov. 15. 01:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval inkább feszengtek majd kínosan végig, hogy véletlenül se bukjatok le. Előbb-utóbb úgyis megtudja mindenki, tiszta gáz, hogy nem mered beavatni a társaságot.
2016. nov. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy felprobal a barati tarsasag masik fele elhiheted, hogy sosem fog jolesni az exednek. Sem most, sem felev mulva. Vegen meg ott fogsz allni a tarsasag kozepen, es mindegyik srac azon fog filozni, hogy milyen volt veled, amikor az o "parjuk" votal eppen? Felesleges a titkolozas, ha neked ezt beveszi a gyomrod, akkor legalabb ne tagadd le.
2016. nov. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*voltal
2016. nov. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Es mi lesz, ha valamelyik radnyomul,az exed, vagy a masik... semmi ertelme. Ha jartok akkor vallaljatok fel egymast ennyi. Kulonben sincs senkinek sem koze hozza. Vagy csak szimplan hagyjatok ki a talalkozot. Toltsetek el egyutt inkabb egy kellemes estet
2016. nov. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

4-essel tökéletesen egyetértek!

Ha belemész abba, hogy kézről kézre járj egy baráti társaságon belül, akkor minek titkolózni. Játsz nyíltan. Vagy esetleg azért akarod, hogy titokban legyen, hogy legyen lehetőséged még 1-2 cimbit befűzni aztán majd választani?

Nézd, én nő vagyok, volt ilyen nő ismerősöm, de a gyomrom kifordul az ilyenektől, akik ennyire gusztustalan módon pasiznak és semmi tartás, erkölcs nem szorult beléjük, hogy ha legalább már ennyire "csávóznak", legalább ne egy baráti társaságból szemeljék ki a következő pasast.

Na, mindegy, tudom most még majd te fogod megmagyarázni, hogy én ezt nem értem. De teljesen mindegy mit csinálsz.. előbb utóbb majd úgyis kiderül, hogy kivel vagy és ez nem fog semmit változtatni a tényen, hogy.. (a többit mindenki gondolja oda).

Jöhet a lepontozás.

2016. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

hihetetlen hogy micsoda köpködés megy mert bejössz egy másik havernak is abból a társaságból... :D nem mintha tehetnél róla.


viszont a titkolózás nagyon gáz. ha már összejöttetek, vállaljátok fel, így korrekt. úgyis ki fog derülni és 'lebukni' cikibb.

2016. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tökmindegy majd kinővitek.
2016. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azt jól írták korábban, sem az exnek, sem a legjobb barátnak nem fog jól esni semmikor sem, hogy nem őket választottad. Emiatt várni felesleges, fél év múlva is pontosan ugyanúgy éreznék magukat a dolog miatt, mintha most derülne ki. Max több idejük van hozzászokni.


De ha nagyon ezt szeretnéd, akkor szerintem simán csak mondd el neki, elvileg ha jártok, van annyi bizalom kettőtök között, hogy ilyet is meg tudjatok beszélni. Én még csak pár napja ismertem a párom, amikor elkezdtünk találkozgatni, és akkor kértem arra, hogy egyelőre még ne nagyon híreszteljük a dolgot, bevallottan azért, mert nem bíztam a kapcsolat pozitív kimenetelében (benne), és nem akartam az a néhány közös ismerős előtt beégni, hogy milyen jól megszédített a pasi. És még csak 21 voltam akkor, mégis volt ennyi bátorság (ész?) bennem, hogy ezt így, ahogy most leírtam, két nap ismeretség után a szemébe mondtam- és ti meg elvileg közös baráti társaságból vagytok, hát már mióta ismerhetitek egymást. A páromnak mellesleg semmi problémája nem volt vele, megértette, bár nem sokáig tudtuk türtőztetni magunkat a "titkos" kapcsolattal (igazából egyébként mindenki látta rajtunk, szóval tök felesleges volt titkolózni- ez szerintem nálatok is így lenne), kb egy hét múlva már mindenki tudott mindenről, de ez már egy másik történet.


Szóval, ami biztos kimenetel, hogy megbeszéled vele. Ennyi. "Xy/drágám/akármi, ne haragudj, de én még nem szeretném híresztelni a társaságban a kettőnk kapcsolatát, mert nem szeretném megbántani sem az exem, sem a te legjobb haverod" (arról már inkább ne beszéljünk, hogy a titkolózás előttük szerintem sokkal fájdalmasabb számukra, és mindenki körülöttük tisztában van az eseményekkel- idővel gondolom ez jönne-, mintha egyből tudnak mindent, de ez mellékes).

2016. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!