Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy bírjátok hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok hogy sokat van távol otthonról a szerelmetek? Mit csináljak, hogy elviselhetőbb legyen? 25/l

Figyelt kérdés

A szerelmemmel most költöztünk össze végre saját házba, nagyon csodálatos az egész minden olyan lett amilyenre vágytam tényleg tökéletes, már egyből otthon éreztük magunkat és tényleg olyan boldogság ez az egész, olyan hihetetlen de valahogy mégsem lehetek maradéktalanul boldog mert a párom nagyon sokat van távol itthonról.

Sokat kell mennie a munkája miatt országszerte mindenfelé és még külföldre is gyakran utazik. Igaz, hogy ő osztja be az idejét de elég munkamániás és nagyon sokat dolgozik, mert azt akarja, hogy mindenünk meglegyen. Én már ott tartok, hogy most mindenünk megvan, én már nem vágyom nagyobb luxusra csak ő legyen velem. Ő nem így gondolja de mindegy, folyton rohanásban van. Van, hogy hajnalba megy és másnap hajnalba jön, aztán alszik picit és megint megy is, hiába kérem, hogy maradjon ma itthon mert végülis ő a tulaj, de mindig mondja, hogy nem lehet "de majd holnap/jövőhéten". Azért is aggódok mert annyit vezet és emiatt néha inkább hotelba alszik akkor tudunk legalább facetime-olni vagy telefonálni. Hétvégente az enyém, akkor tényleg 100%-ig boldog vagyok de olyan hamar elmegy ez az idő és máris mennie kell és úgy hiányzik olyan egyedül vagyok :(

Néha elsírom magam mert annyira hiányzik, tudom hogy nagyon gáz, a cuccaiba vagyok ilyenkor egész nap és azt szaglászom de sokat unatkozok mert most éppen nem dolgozok (a párom nem is akarja, hogy dolgozzak) és picit messze költöztünk és nincsenek nagyon ismerőseim sem errefelé, egész nap itthon vagyok ezért is ilyen rossz. Tudom, hogy ez hosszútávon így nem lesz jó de ha itthon lenne minden nap normális időben akkor nem szólnék egy szót sem! Tudom ez most ilyen időszak és lesz ez még jobb is de most nagyon nehéz nekem, néha picit depressziósnak is érzem magam, ezt már nem merem mondani a páromnak így is van elég dolga. Valami trükk/praktika erre? Hogy lehetne elviselhetőbbé tenni ezt a hiányt??


2017. márc. 16. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért kár volt összeköltözni :/ semmi értelme nem volt akkor kellett volna ezt eldönteni amikor az egész ház projekt indult. Nem véletlenül szoktam mondani hogy előre kell gondolkodni! Es egy dolgot sose feledj! Pénzért nem kapsz meg mindent! Ezt juttasd eszébe. Nem minden a pénz ha ember nincs hozzá!
2017. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ti nem kapcsolatban eltek, hanem a parodnak kellett egy uj darab a kotelezo kiegeszitokbol, miutan a haz, jo munka, auto mar meglett.
2017. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Kábszi
2017. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogsz szeretni...


Most őszintén, hétvégén együtt vagytok, mindenetek megvan és te picsogsz mert ilyen életet él hétközben.

Már bocsi de emberek élnek ennél sokkal rosszabb kapcsolatban , és körülmények között.

Például váltott műszak, hétvégi beosztás, anyagiak miatt hétvégén túlórázni kell, elvált anyák, apák, singlik akik a fél kezüket odaadnák egy akár csak hétvégés kapcsolatért....sorolhatnám .


Tipp hogyan vàltoztathatsz ezen: elhagyod és keresel olyan férfit aki mindig otthon döglik.

Foglald el magad bazki járj edzeni vagy tudom is én.

Vagy vállalj túlórát akkor ő is hamarább adhatja fel ezt a fajta èletet és lehettek együtt.

2017. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs éltem, wow-ozok. Majd a wow azt is elfeledteti veled hogy van baratod.
2017. márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!