Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kívánok más férfiakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánok más férfiakat?

Figyelt kérdés

A párommal több éve együtt vagyunk minden szuper, szeretjük egymást, nem akarunk egymás nélkül élni! Néha azonban nekem mégis megtetszik más és eljátszok a gondolattal vajon milyen lenne mással stb. Talán közre játszat, hogy a mostani párom az első komoly kapcsolatom?

Egyébként sose tudnám megcsalni csak zavar, hogy mások közeledése is olyan jól esik.


2017. márc. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert ez olvasod a női újságokban, és ezt sugallja a média. "éld ki magad, te azt csinálsz amit akarsz" stb.

Ezért, meg persze a kíváncsiság miatt. De talán előtte kellett volna kíváncsiskodni, nem közben...

2017. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, de én is pont ebben a szituációban vagyok... Mások közeledése is jól esik, van olyan akit kívánnék is, lehet xy-nal teljesen más lenne a szexuális életem, és nem vágyakoznék más után.
2017. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfiaknál is ugyanígy van. Van egy csodálatos feleségem, akit soha nem hagynék el, vagy csalnám meg, imádom, mégis van, amikor megkívánok egy másik nőt.

Ez szimplán az ösztön, amit meg kell tanulni kezelni.

A gondolat még nem bűn, az már igen ha mindig egy személy iránt forog a fantáziád, vagy netalán a tettek mezejére lépsz, vagy hagynád magad..

2017. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ott a pont a 3. válaszolónál. Nagyon szépen megfogalmazta.
2017. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.
2017. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!