Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az olyan ferfiakat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan ferfiakat, akik felnek egy komoly kapcsolattol hogyan lehet meghoditani, megtartani?

Figyelt kérdés

Alapjaban veve en is olyan vagyok, talan tul sok csalodast lattam es vagyok egy kapcsolatra, de ha jon valaki, hogy jarjunk, en elmenekulok es mindig azt valasztom, aki nem akar tolem semmit. Most van egy ferfi, akivel randizgatok, bele szerettem, de nem reg jottem ra, hogy neki reg nem volt komoly kapcsolata, sosem volt szerelmes es szeret kuzdeni egy noert, vagyik is meg nem is a stabilitasra. En ha ezt eleinte tudom, akkor nem kap meg hamar es nem ijesztem el azzal, hogy komolyat akarok tole. Bar azota is talalkoztunk es beszelunk, de mar en futok utanna.

Most ha magambol indulok ki, ilyen esetben en is menekulnek, ugy hogy azt se csodalom, ha mar masra is kacsingat, mert forroveru. Talan en ilyen helyzetben akkor figyelnek fel ujra a masikra, ha latnam h nem erdeklem annyira de azokivul, hogy sokkal jobban nez ki, jobban sugarzik... Nem tudom, ki van hasonlo hajoban? hogyan viselkedjek olyannal, aki a nehezseget keresi, aki fel ha mar megkapta, amire vagyott?


2016. dec. 31. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a te hajód. Azért nem, mert itt szerintem max izgalmat tudsz kiváltani belőle, de nem érzelmeket.


Egyébként nekem a spontán, nem előre látott dolgok az izgalmasak.

2016. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond meg hogy te többet akarnál, és szakíts vele. Egyrészt ez a hajó elúszott, tehát jobb ha nem kínzod magad. Másrészt ha látja, hogy elveszt, akkor elgondolkodik. Én így jártam, mikor szakított velem a barátnőm, akkor kezdett nagyon értékes lenni a szememben.
2016. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!