Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jól gondolom azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól gondolom azt, hogy 21. században már ne hordja senki se a nadrágot, ne csak a nő főzzön, takarítson és ne csak a férfi legyen kenyérkereső, tehát ha vannak anyagi különbségek a nő javára ne fogja el a férfit kisebbségi érzés?

Figyelt kérdés
Férfiként én úgy gondolom, hogy már túl kéne lépni a klasszikus mintákon, de úgy látom erre sokan képtelenek. Ha lesz majd barátnőm szeretném néha meglepni a főztömmel és kitakarítani ellőtte, hogy ne a koszban várjam. Ha esetleg többre vitte az életben, mint én akkor ne éreztesse ezt velem. Ami a legfontosabb, hogy ne nyomjuk el egymást, ne kelljen senkinek se hordania a nadrágot.
2017. márc. 19. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Jogos és egyetértek, de a legtöbb nő nem ezt várja el, hanem hogy a férfi végezzen minden házimunkát, és egyúttal keressen is jóval többet, mint a nő.
2017. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szép álom, de az ilyen nőkből kevés, túl kevés van...


Mostanság a királylányokból van csak több, amelyekből én se kérek, akik egy egyszerű palacsintát sem tudnak készíteni, de mindent elvárnak és azt hiszik a kifekvéssel eleget tesznek egy kapcsolatért:D

Mivel több az ilyen egy prostinál...


Szerintem természetes, ha a pasi is takarít-főz, hiszen egyedül él, akkor kell is, ha ad magára.

Sok leányzó még ennyire sem képes egykeként...ez a gáz keményen.


Valamelyes dolgokban, azért döntsön a férfi a háznál szerintem...például, sör is kell a hűtőben, ha nem divat, mint a pezsgő;)

2017. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!