Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy fiú, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú, aki még sosem érzett valódi szerelmet azelőtt, viszont állítja, hogy bennetek megtalálta azt, amit keresett, van esélye?

Figyelt kérdés

A férfi egy határozott, maszkulin férfi.

Belső motivációja, hogy önzetlenül boldoggá tegyen egy számára speciális lányt.

Egyszerűen egyként tekint magára és a lányra, azaz, semmilyen körülmények között nem akar neki rosszat.


2017. márc. 19. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez és a "meleg vagyok, de veled kipróbálnám a hetero szexet" a két legszánalmasabb próbálkozás.
2017. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nem akarok tőle semmit, ez nem fog változtatni a dolgon. Nem vagyok én szeretetszolgálat.
2017. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, tipikus csajozós duma.
2017. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

"Hát igen, tipikus csajozós duma"

Miből gondolod ezt,kedves 3-ik?

Kérdező,bocsi de a kérdést nem értem,"van esélye?"

Ha egyoldalú a rajongás akkor,nyilván nincs!

2017. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan ezzel a dumával próbálkoztak be nálam. Legelőször még elhittem, és én is komolyan vettem az illetőt, de aztán sajnos kiderült, hogy csak hazudozott és az összes exbarátnőjét ezzel hitegette: "Soha senkit nem szerettem így, nem akarok többet keresgélni, te vagy nekem az igazi, én soha nem foglak megbántani vagy elhagyni...blabla". :D Aztán kiderült, hogy megcsalt.

Persze nem általánosítok egy rossz tapasztalat miatt, de a szakítás után észrevettem, hogy kivétel nélkül az összes pasi hasonló dumával próbál felszedni.

Egyébként én sem értem teljesen a kérdést. A kérdező férfi, vagy nő?

Ha férfi, és arra kíváncsi hogy ez a duma bejön-e a nőknél, akkor igen, a tapasztalatlanabbaknál bejöhet. Viszont ilyet állítani az ismerkedési, randizási fázisban hülyeség szerintem. Sok idő kell ahhoz, hogy valóban úgy érezze az illető, hogy megtalálta akit keresett.

2017. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Így már értelek.

Igazad van,nyilván egy-két randizás,találkozás után,ha ilyeneket állít,ott valami talán tényleg nem kerek.

Tény hogy vannak ilyen undorító férgek,már elnézést a kifejezésért.Kérdező,ha egy kicsit többet megtudhatnánk,talán tudnánk segíteni..

2017. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha többet akar egy éjszkánál, akkor lehet
2017. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha több ideje ismered,és kitart melletted,akkor nyilván lát benned olyan valamit,ami végett nem akar túl lépni a dolgon.Persze ez úgyis csak akkor működne ha valamennyire legalább kölcsönös a szerelmetek.Ha egy randi után ezt állítja,te meg elhiszed,akkor ő nyilván csak egy-két éjszakára akar téged,eléri amit akart aztán szióka. (Szerintem)
2017. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!