Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tisztázzuk fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tisztázzuk fiú lány közötti barátságban, hogy mi van köztünk?

Figyelt kérdés

Már kezd egyre jobban idegesíteni a téma, ugyanis azt gyanítom, hogy már több van köztünk bizonyos jelekből. Jó ötlet lenne felvetni egy találkozót kettesben és ott finoman rákérdezni? Gáz, ha én vetem fel ezt az ötletet lányként? Általában suliban találkozunk, az nem éppen ideális hely egy ilyen kérdés tisztázására.

Hogy kérdezzek rá, hogy mi van köztünk? Nagyon jó a kapcsolatunk, nem szetetném, ha nem szólnánk többet egymáshoz. Azért félek, mert sok történetet olvastam ezzel kapcsolatban és nem végződtek jól.



2017. márc. 20. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól állsz a dologhoz bár tedd a talihoz hozzá, hogy ez nem randi ;)


Esetleg első nekifutásnak inkább hangoztathatod részére, hogy jó haverok vagytok és szeretnéd, ha ez mindig így maradna.Ez olyan "előre tisztázás" mondhatni és lehet ennyiből is megérti.Ha nem, akkor jöhet a kellemetlen tali.


Mondjuk e cipőt ismerem s el is fogadtam, mely miatt tényleg csak barátként tudtam tekinteni jövőben a másikra, de a tréfa az volt évekkel később, hogy ő meggondolta magát.Nem mondta, de minden gesztusából egyértelműen érthető volt.

No, ez a sakk matt...s eltávolodtunk egymástól.

Szóval, a végén nehogy meggondold magad, mert hasonlóan járhatsz;)

2017. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt akivel úgy kezdtem az ismerkedést, hogy "a félreértések elkerülése végett, ugye barátságot és nem kapcsolatot keresel?". Ha már az elején tudom, hogy meddig akarok elmenni, akkor így éreztem korrektnek.

Egy másik lány barátommal pedig egy rövidebb "olyan" időszak után tisztáztuk chaten, hogy jobban járunk, ha barátság szintjén maradunk.

2017. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!