Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet-e vajon az a tipikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet-e vajon az a tipikus, valótlan" népszerű, helyes srác és átlagos, népszerűtlen lány" közötti szerelem?

Figyelt kérdés

Persze ha létezhetne ,akkor is olyan ritka ez ,mint a fehér holló története. Na de vajon .. tegyük fel,hogy létezik.( Félreértés ne legyen,nem érint a dolog,puszta kiváncsiság) Akkor az hogy működhetne? Mit láthat meg egy olyan srác,akinek mindene megvan ,ami elég a boldogsághoz és meg szeretik is ,egy olyan lányban ,akinek ez mind fordítva van meg. Hiszen gondolom nagyon a lány belsője nem tudná megfogni a fiút,hisz nem is beszélgetnének. Vagy mégis látna benne valamit?

Ha létezik,ha nem.Ti erről mit gondolltok? :)



2015. júl. 14. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

A népszerüség az nem az, amikor szeretnek valakit. Erös fogalomzavarod van. Hogy tudsz olyan dolgokat beleírni a mondandódba, amiröl nem is tudod a jelentését, mégis szinonimaként utalsz erre a két szóra.


Igen, létezik. Néha elöfordul. Ilyenkor nem az számít, mi az ami megfogja az egyik felet; hogy mi az ok, amiért beleszeret a másikba. A szedelem minden logikát mellöz.

2015. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

A mi esetünk ilyen. De igaza van az első válaszolónak, nem igazán helyes a szóhasználatod. A párom nagyon népszerű, a nők körében ő az abszolút tökély, pasik körében pedig nagy vezéregyéniség. Viszont nem hiszem, hogy ez szeretet lenne, sok olyan ember van, aki csak azért húz hozzá,m hogy Ő is érvényesüljön. Én tipikus szürke kisegér vagyok, nem is szívesen megyek társaságba (legalábbis nekem az övé már nagyon sok), mégis imádjuk egymást! És még millió ellentétet felhozhatnék: Ő olyan tipikus mediterrán kinézetű, én rikító fehér bőrű vagyok vörös hajjal. :) De ezt hogy értetted a kérdésedben?

"Hiszen gondolom nagyon a lány belsője nem tudná megfogni a fiút,hisz nem is beszélgetnének"

Még az ismerkedés fázisra gondolsz?

2015. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat azért,mert nem írtam le rendesen,hogy miért is szerethetnek egy ilyen alanyt.Természetesen ahogy mondtad,a két fogalom nem egy és ugyanaz.A népszerűség a kűlsőből,meg magából a "viselkedésből" származik és ki amit még hozzárak a sikerhez.. az ilyen emberkéket tudom,hogy nem is szeret mindenki,ahogy írtam.Hisz csak ékszerként "viselik" egymás barátságát. Részletesebben is leírhattam volna,ezért mégegyszer bocsánat.

Azért köszi a válaszod!

2015. júl. 14. 18:41
 4/17 A kérdező kommentje:
2.-komizó:igen,valahogy arra értettem,mert hogyan ismerkednének meg egymással? Vagy inkább: miért? Valami csak kell legyen,egy indító "szikra" ,ami felhívja a fiú figyelmét a lányra. Na ez érdekel a legjobban. S ha ez már megvolt,egy ilyen fiú ,hogy közeledne a lányhoz?
2015. júl. 14. 18:53
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

értelmes srácnál nem,lenne így esélyed,minek kéne neki egy olyan lány aki az életben semmit nem érte el,és csak pátyolgatásra alkalmas.

Hülyeség.Nekem sem kéne.Minek? mit nyerek én ilyennel? azt szeretem ha életképes valaki.

2015. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

"valami csak kell legyen,egy indító "szikra" ,ami felhívja a fiú figyelmét a lányra."

De attól, hogy Te népszerűtlen vagy, még lehet közös témátok és közös érdeklődési körötök, nem? Sőt... ha még tetszel is neki külsőre, akkor meg pláne. És minden további pozitivum csak még egy indok arra, hogy múködne a kapcsolatotok. Nem mindegy, mennyire működika kémia. A pasim és én is úgy jöttünk összze, hogy a "tömeg" mögé nézett, és megfogta a külsőm... Aztán egyre többet beszélgettünk, kiderült, mekkora jójef, és nagyon jól éreztük magunkat együtt. Később csak egymás társaságára vágytunk, és próbáltunk mindig minnél "messzebb" menni a nyüzsgéstől. Aztán kialakult a bizalom, tisztelet... Azt hiszem így utólag azt kell mondjam, nagon egyszerű volt. Csak észre kell venni egymást, és hidd el, nem hátrány semmisem. Honnan tudod hogy Ő pont nem arra vágyik?

2015. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 10 év korkülönbség van köztünk. Előző---> aki a második is egyben . :D
2015. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

a kérdező nem azt mondta, hogy életképtelen a lany es patyolgatni kell csak azt, hogy nem népszerű ,ezek a dolgok nem egyenlőek egymással


En sem vagyok népszerű mégse vagyok életképtelen...

Vannak saját döntéseim, akaratom

Es igen, lehet jobban vágynek egy olelesre, mint egy népszerű csaj, de nem kell patyolgatni


Es igen, nekem (is) megtetszett egy népszerű srac es mint azt a kerdezte a kérdező mi lenne a téma?


Oszt.tarsak nem voltunk, es így nincs is nagyon téma es mivel O népszerű ezert nem beszel 'nepszerutlen' emberekkel


Vagy maximum 1-2 szot, ha pl a népszerű barátnojenek ( nem ugy, hogy járnak) az ismerőse a népszerűtlen csaj

Es épp együtt mennek oda a népszerű srachoz, aki tetszik a ( nem népszerű) csajnak

2015. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem kell bemutatni,bár nem értem,a népszerűtlen azt hozza magával általában amit leírtam


mert szerintem az ellentétek nem vonzzák egymást

a hasonlóság a fontos,úgy tudod megérteni ha hasonló részben

persze lehetnek különbségek pl egy lány lehet érzelmesebb

de alapjáraton,szerintem úgy érzi a legjobban az ember magát, ha nagy hangú kicsit dominánsabb lánnyal van, ha maga is ilyen


akik szelídebbet választanak, általában az van,hogy sokat csalódtak és lejjebb adták


nézd,te is vágysz a pátyolgatásra,pont azért keresed dominánsabb hímek társaságát, mert neked a védelem kell meg a törődés kell meg az amit magadtól nem értél el,a figyelem.;)


simán beérnétek egy hozzátok hasonló sráccal,ami szerintem a helyes, de ti nem!

ti energiát szívtok onnan ahonnan lehet :D


én többek közt ezért utálom ezt a fajtát.Mert nyakadra nől,és csupán teher,egy plusz dolog amit a hátamon kéne vinni,és semmit nem tud adni egy kapcsolatban


Míg egy nagyobb hangú oda teszem magam csaj

azért kitudja színezni a mindennapokat,főleg ha vicces,oltogatós.


a másik meg az hogy,ha érdekelnétek ezt a pasit,úgyis lépne,ha meg nem,akkor tök mind1,max mosolyogva meséli a haveroknak ,hogy xy csaj rám van kattanva,megdugjam szerintetek?


ismerem jól az ilyeneket,

egyébként meg sz***-art se számít népszerűség

nézzetek ki jól :d és népszerűek lesztek :,,,D

2015. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Miből gondolod azt,hogy ilyen lenne egy népszerűtlen lány?Hogy is mondtad.. "ismerem én az ilyeneket", óó vagyis minden,nem nagy szájú, nem beképzelt, nem a figyelem középpotjában álló lány ,egy utolsó életképtelen valaki? Miért érzek ekkora megvetést az írásodban? Ne vedd sértésnek ,de a válaszod egy kicsit ostobának tartom. Mondd,az általad írt, " srácok az a csaj nagyon rám van kattanva,szerintetek megdugjam?" péda mivel külömb?


Egy ismerősöm is ilyen kis népszerűtlen,azt hinnéd élő "ratyi szobor" de mekkorát lepődnél ,ha te is látnád milyen valójában ,mikor csak kisebb társaságban van!?Egy igazi humor arc, teli sugárzó bologsággal, kedvességgel.


Attól,hogy valaki nem igazán tud megnyílni nagy közösség közt,nem azt jelenti,hogy semmire nem viszi,vagy a te példáiddal tovább sorolva ..

Na meg,miért ne? Mi van akkor,ha létezik az ilyen szerelem? Gondolod,hogy egy népszerű fiú,aki felszínes barátokkal van körűlvéve és lényegében ugyanolyan ember ,mint a népszerűtlen lány,nem fogadná el és nem szerethetné? Ki beszélt itt pátyolgatásról ? :)


Végülis ha neked ez volt a tapasztalatod ,akkor ez van.

2015. júl. 15. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!