Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik velem, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen (ELTE). Nálam egy évvel fiatalabb. Én 20 éves vagyok, ő meg 19. Egy pár hete ismerkedtünk meg. Nagyon kedves lány. Azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, de sokat beszélgettünk, szünetekben találkoztunk, meg a Facebookon is beszélgettünk. Azt hiszem, hogy szerelmes vagyok belé. Gyönyörű lány, de nem szimplán tetszik, hanem nagyon oda vagyok érte. Nagyon sokszor gondolok rá és ha nem beszélünk, akkor hiányzik. Más lányok egyszerűen nem érdekelnek. Próbálkozott más lány is. Szép lány volt, de nekem nem kellett, egyszerűen nem vágyok senki más társaságára.. Mit csináljak?
2017. márc. 22. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne türelmetlenkedj, ne nyomulj, hagyd a dolgokat kiforrni a maguk menetében.

A sürgetéssel, nyüzsgéssel mindent elronthatsz.

Remélem sikered lesz!

Sok szerencsét!

2017. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hívd el egy kávéra, vagy megenni valamit a sarki büfében. vagy hívd el egy koncertre amit tudod hogy szeret, mondván, hogy "Van két fölös jegyem, eljönnél velem?" utána meg valahogy a dunapartra értek és az kib***szott romantikus

XD

2017. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Próbálkozott más lány is. Szép lány volt, de nekem nem kellett" Azannya!!! Te aztán kapos lehetsz.
2017. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A koncertes Duna-partos ötlet tetszik, de azzal inkább csak később próbálkozok majd. Ahogy az első mondta, visszaveszem a gázt. Harmadik: nem vagyok annyira kapós, egy buliban voltunk. 😁
2017. márc. 23. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!