Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amióta barátnőm van rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta barátnőm van rendszeresen borotválkozok meg fürdök, mind ezt azért hogy ez az istennő boldog legyen, mi történik velem?

Figyelt kérdés
ja és korán kelek hogy ágyba vigyem neki a reggelit, és még rengeteg mindent teszek érte, ez már szerelem? Szerelmes vagyok?

2014. jún. 15. 06:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak bemeséled magadnak szűz vagy még korán van feküdj vissza alukálni
2014. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy a rendszeres fürdéshez egy barátnő kellett:DD
2014. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hatalmas áldozatokra csak egy szerelmes férfi képes!
2014. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki rendszeresen zuhanyozik,az is lehet szerelmes,vagy csak aki fürdik?:)
2014. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nőszerzés után kezdtem el rendszeresen fürödni, azt meg hogy mit érzel, csak te tudhatod, én nem szerelemből fürdök most már, csak nem akarok senkit kellemetlen helyzetbe hozni a szagokkal :D
2014. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Buford Tannen ***** válasza:
azzigen :D
2014. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
reggelente ellenőrizd magad. amíg a karodon szőr van, nincs okod pánikra.
2014. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen fürdesz? Ez igen... És még borotválkozol is? Na, ne erre csak egy szerelmes férfi képes. Meg egy olyan persze, aki ismeri a higiénia szót. És ágyba viszed a reggelit is? Ejnye, menj orvoshoz, beteg vagy.
2014. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Na, ne gúnyolódjatok már rajta!

Lássátok benne az igyekezetet! Csak így tovább!

2014. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek gyönyörű tettek :) És az hogy istennőnek nevezed,csodálatos :) Igaz,hogy én lány vagyok,de ezeket én is mind megteszem a barátomért :) Szóval itt fordítva van :D jó mondjuk mi már majdnem 2 éve együtt vagyunk,de nah :D Igen,szerelmes vagy :) és nagyon illedelmes is :)
2014. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!